شیوه‌های هدف سازی

شیوه‌های هدف سازی

 

 

انواع شیوه‌های هدف سازی را در موارد زیر بخوانید؛

۱ – طی چهار روز آینده خود را ملزم کنید تا ده دقیقه از وقت تان را صرف هدف سازی در زندگی نمایید.

۲ – به موازات تلاش برای تمرین هدف سازی در زندگی مرتبا این سوال را از خود بپرسید که اگر قرار بود برای خانواده ام چیزی بخواهم که راه رسیدن به آن را می‌دانم، چه چیزی می‌خواستم؟ و اگر می‌دانستم که شکست می‌خورم چه کار می‌کردم؟

۳ – به شوخی هم که شده فرض کنید که دوباره به کودکی خود بازگشته‌اید و در یک فروشگاه زنجیره‌ای در جشن کریسمس، می‌خواهید روی دامن بابانوئل بنشینید.

*سعی کنید بدانید که این کار شبیه چه چیزی می‌تواند باشد.

سخن آخر

در چنین حالت مهیجی، هیچ چیزی را نخواهید یافت تا خواستنش برایتان بسیار بزرگ و با ارزش باشد، بلکه خواهید دید که هر چیزی در دسترس شماست…

 

جهت  مشاوره ایزو در هر لحظه کارکنان فنی و کارشناس شرکت آریان گستر پاسخگوی شما می باشند،لذا همین حالا با ما تماس حاصل فرمایید.

02177942240-77959675

مشاوره ایزو 9001 تخصص ماست.

در مسیر موفقیت با ما همراه باشید.

شرکت آریان گستر

Summary
Article Name
شیوه‌های هدف سازی
Description
۱ - طی چهار روز آینده خود را ملزم کنید تا ده دقیقه از وقت تان را صرف هدف سازی در زندگی نمایید. ۲ - به موازات تلاش برای تمرین هدف سازی در زندگی مرتبا این سوال را از خود بپرسید که اگر قرار بود برای همسرم چیزی بخواهم که راه رسیدن به آن را می‌دانم، چه چیزی می‌خواستم؟ و اگر می‌دانستم که شکست می‌خورم چه کار می‌کردم؟ ۳ - به شوخی هم که شده فرض کنید که دوباره به کودکی خود بازگشته‌اید و در یک فروشگاه زنجیره‌ای در جشن کریسمس، می‌خواهید روی دامن بابانوئل بنشینید.
Author
Publisher Name
آریان گستر
Publisher Logo

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخذ ایزو گواهینامه ایزو گواهینامه CE آموزش ایزو