شکست استارت‌آپ‌های تکنولوژی

شکست استارت‌آپ‌های تکنولوژی

3 دلیل مهم شکست استارت‌آپ‌های تکنولوژی

◊مدیرعامل سابق شرکت گوگل به‌عنوان یکی از مهم‌ترین فعالان عرصه تکنولوژی،به تازگی به بررسی دلایل شکست استارت‌آپ‌های تکنولوژی پرداخته است.

جهت مشاوره ایزو و بالا بردن سیستم کیفیت سازمان خود می توانید با کارشناسان آریان گستر تماس بگیرید.

به اعتقاد او سه دلیل بزرگ شکست کارآفرینی در حوزه تکنولوژی عبارتند از:
1) وابستگی افراد به دانسته‌ها و کسانی که می‌شناسند:

◊اغلب روی افرادی حساب باز می‌کنیم که از قبل آنها را می‌شناسیم،درحالی که باید به رعایت اصل تنوع توجه داشت،استارتاپ ها باید برای استخدام و به‌کارگیری افرادی از کشورها، پیشینه و سوابق مختلف،آغوش بازی داشته باشند.

گواهینامه CE  اروپا از تخصص های ماست.

2) تمرکز زیاد بر محصول و نه پلت‌فرم‌ها:

◊برای مقابله با چالش‌های اجتماعی بزرگ، بهترین پلت‌فرم‌های تکنولوژی ایجاد نمی شوند،زیرا هیچ تضمین قطعی برای بازگشت سرمایه تجاری آن وجود ندارد. یک میلیون اپلیکیشن در حوزه تجارت الکترونیک وجود دارد،اما به عنوان مثال پلت‌فرم تخصصی کافی برای به اشتراک‌گذاری و تحلیل امن داده‌های مربوط به بی‌خانمانی افراد، تغییرات آب و هوایی یا وضعیت پناهندگان در سراسر دنیا وجود ندارد.

3) شرکت‌ها در مواقع لزوم، همکاری و شراکت نمی‌کنند:

◊غیرممکن است به تنهایی بتوان به هر چالش بزرگی در جامعه فکر کرد،شرکت‌های تکنولوژی باید برای شراکت‌های منطقی و البته به موقع آماده باشند.

 

با شماره های زیر تماس بفرمایید
02177942240-77959675

در مسیر موفقیت با ما همراه باشید.

↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓

@Aryangostarcoشرکت آریان گستر

Summary
Article Name
استارت‌آپ‌های تکنولوژی
Description
2) تمرکز زیاد بر محصول و نه پلت‌فرم‌ها: ◊برای مقابله با چالش‌های اجتماعی بزرگ، بهترین پلت‌فرم‌های تکنولوژی ایجاد نمی شوند. زیرا هیچ تضمین قطعی برای بازگشت سرمایه تجاری آن وجود ندارد. یک میلیون اپلیکیشن در حوزه تجارت الکترونیک وجود دارد، اما به عنوان مثال پلت‌فرم تخصصی کافی برای به اشتراک‌گذاری و تحلیل امن داده‌های مربوط به بی‌خانمانی افراد، تغییرات آب و هوایی یا وضعیت پناهندگان در سراسر دنیا وجود ندارد.
Author
Publisher Name
مشاوره ایزو
Publisher Logo

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *