شجاع باشید

شجاع باشید

 

 

 

برخورد با کارشناسان

مدیران موفق به خوبی می دانند که با کارکنانشان چطور برخورد کنند ، چطور صحبت کنند ، چگونه با آنها کنار بیایند،کجا کوتاه بیایند و کجا قاطعانه برخورد کنند،آنها قدرت این را دارند که افراد را با یکدیگر سازگار کنند تا با همدلی بیشتر با یکدیگر کار کنند. در عین حال اگر لازم ببینند ، موضع قاطع خود را نیز ، با تمامی مخالفت ها ابراز می کنند.

متعهد بودن

مدیری که شجاع باشد، باعث می شود کارکنانش نسبت به خواسته های او متعهد شوند و اشخاص را وا می دارد تا عمل درست را انجام دهند ترس دست و پای هر مدیری را می بندد و او را دیر یا زود از مدیریت خلع خواهد کرد از اینکه کارتان را از دست بدهید، نترسید از این بترسید که هیچگاه کار درست را نکرده باشید.

سخن آخر

ترس مانع انجام کارهای بزرگ است و بزرگ ترین فایده ی شجاعت و شهامت این است که درهای پیشرفت و افق های جدید را به روی شما می گشاید شجاعت آینده ی بهتری برای شما می سازد ترس و تردید را از خود دور کنید و از موقعیت ها استفاده کنید و با شهامت، عقاید خود را بیان کنید هر بار که در برابر ترس مقاومت کنید ، شهامت و اعتماد به نفس تان تقویت می شود.

 

جهت  مشاوره ایزو در هر لحظه کارکنان فنی و کارشناس شرکت آریان گستر پاسخگوی شما می باشند،لذا همین حالا با ما تماس حاصل فرمایید.

02177942240-77959675

مشاوره ایزو 9001 تخصص ماست.

در مسیر موفقیت با ما همراه باشید.

شرکت آریان گستر

Summary
Article Name
شجاع باشید
Description
مدیری که شجاع باشد، باعث می شود کارکنانش نسبت به خواسته های او متعهد شوند و اشخاص را وا می دارد تا عمل درست را انجام دهند ترس دست و پای هر مدیری را می بندد و او را دیر یا زود از مدیریت خلع خواهد کرد از اینکه کارتان را از دست بدهید، نترسید از این بترسید که هیچگاه کار درست را نکرده باشید
Author
Publisher Name
آریان گستر
Publisher Logo

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخذ ایزو گواهینامه ایزو گواهینامه CE آموزش ایزو