شاخص توسعه رهبری چیست؟

شاخص توسعه رهبری چیست؟

 

 

مدیریت اثر بخش

مهمترین منبع شرکت ها برای مدیریت اثربخش چالش های کسب و کار در عصر جدید، سرمایه های اجتماعی و کارکنان است که اثربخشی آنها تابع اثربخشی برنامه ها و اقدامات شرکت برای توانمندسازی آنهاست..

بهترین شرکت ها از نظر اثر بخشی

مؤسسه ‌های گروپ، هر سال بهترین شرکت‌های جهان را از نظر اثربخشی اقدامات مربوط به توسعه رهبری منتشر می کند این تحقیق با مشارکت بیش از 17000 نفر در 2100 شرکت از 115 کشور انجام شده و نتایج آن منتشر می شود.

توسعه رهبری

از نظر مؤسسه‌های گروپ، بهترین سازمان‌ها و شرکت ها از نظر قابلیت های توسعه رهبری، آنهایی هستند که به خوبی می توانند کارکنان خود را متناسب با نیازهای آینده کسب و کار و الزامات رقابتی و بازار ، توانمند سازند.

سخن آخر

طبق جدیدترین گزارش این موسسه ، شرکت‌های پروکتر اند گمبل، جنرال الکتریک و کوکاکولا رتبه‌های اول تا سوم بهترین شرکت‌های جهان را از نظر شاخص توسعه رهبری را به‌دست آورده‌اند.

 

جهت  مشاور ایزو در هر لحظه کارکنان فنی و کارشناس شرکت آریان گستر پاسخگوی شما می باشند،لذا همین حالا با ما تماس حاصل فرمایید.

02177942240-77959675

مشاوره ایزو 9001 تخصص ماست.

در مسیر موفقیت با ما همراه باشید.

شرکت آریان گستر

Summary
Article Name
شاخص توسعه رهبری چیست؟
Description
مدیریت اثر بخش مهمترین منبع شرکت ها برای مدیریت اثربخش چالش های کسب و کار در عصر جدید، سرمایه های اجتماعی و کارکنان است که اثربخشی آنها تابع اثربخشی برنامه ها و اقدامات شرکت برای توانمندسازی آنهاست.. بهترین شرکت ها از نظر اثر بخشی مؤسسه ‌های گروپ، هر سال بهترین شرکت‌های جهان را از نظر اثربخشی اقدامات مربوط به توسعه رهبری منتشر می کند این تحقیق با مشارکت بیش از 17000 نفر در 2100 شرکت از 115 کشور انجام شده و نتایج آن منتشر می شود.
Author
Publisher Name
مشاوره ایزو
Publisher Logo

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخذ ایزو صدور ایزو صدور گواهی ایزو گواهینامه ایزو ایزو 9001:2015 Cb ایزو 'گواهینامه CE' دوره آموزشی ایزو دوره سرممیزی ایزو 9001 'استاندارد CE'