سلامت مدیران و مدیریت استرس

سلامت مدیران و مدیریت استرس

سلامت مدیران و مدیریت استرس

 

 

مثبت باشید و در انتخاب اطرافیانتان دقت کنید.

امروز دنیای ما پر است از کسانی که مدام آه و ناله و از همه چیز شکایت می کنند و با این کار، هم به خودشان و هم به دیگران آسیب روانی وارد می کنند در اینچنین فضایی اگر شما مهارت لازم برای انتخاب افراد دور و اطرافتان و یا تغییر برخورد دیگران با خودتان را نداشته باشید، دیر یا زود از آنان متاثر خواهید شد.

اما از کجا باید شروع کرد؟

از خودتان هر تغییر خوب و پایداری عموما از درون خود ما آغاز می شود؛ برای این موضوع نیز، بهتر است ابتدا نگرش غالب خودمان به مسائل را بازبینی کنیم (و در صورت امکان از دو یا سه مشاور و دوست معتمد، آگاه و خیرخواه نیز مشورت بگیریم) و ببینیم که آیا فردی مثبت اندیش هستیم یا خیر؟! اگر نبودیم، بهتر است در آغاز روی خودمان کار کنیم تا به مرور تبدیل به فردی مثبت اندیش شویم و برای اطرافیان نیز الگویی واقعی باشیم.

سخن آخر

علاوه بر فواید مثبت اندیشی بر سلامت روانتان، حسن ارزشمند دیگری که مثبت بودن دارد اینست که آرام آرام دوستان و افراد مثبت و پرانرژی را اطراف خود خواهید یافت و از یک حلقه ی حمایتی بسیار خوب نیز بهره مند خواهید شد،پیشنهاد می شود کتاب “نگرش یعنی همه چیز” از آقای جف کلر را مطالعه بفرمایید.

 

جهت  مشاوره ایزو در هر لحظه کارکنان فنی و کارشناس شرکت آریان گستر پاسخگوی شما می باشند،لذا همین حالا با ما تماس حاصل فرمایید.

02177942240-77959675

مشاوره در امر مدیریت با آریان گستر

در مسیر موفقیت با ما همراه باشید.

شرکت آریان گستر

Summary
Article Name
مدیریت استرس
Description
علاوه بر فواید مثبت اندیشی بر سلامت روانتان، حسن ارزشمند دیگری که مثبت بودن دارد اینست که آرام آرام دوستان و افراد مثبت و پرانرژی را اطراف خود خواهید یافت و از یک حلقه ی حمایتی بسیار خوب نیز بهره مند خواهید شد،پیشنهاد می شود کتاب "نگرش یعنی همه چیز" از آقای جف کلر را مطالعه بفرمایید.
Author
Publisher Name
آریان گستر
Publisher Logo

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *