لوگو

سفسطه مرکزیت 

سفسطه مرکزیت را در متن زیر مطالعه بفرمایید:

◊سفسطه مرکزیت یک باور نادرست است که اغلب افرادی که در جایگاه مرکزی قرار دارند دچار آن می شوند،این افراد به دلیل محوریت مرکزی که دارند تصور می کنند اگر امر مهمی در جریان باشد حتما آنها مطلع خواهند شد.

جهت  مشاوره ایزو در هر لحظه کارکنان فنی و کارشناس شرکت آریان گستر پاسخگوی شما می باشند

اغلب افراد سکوت می کنند

◊اغلب مدیران متاسفانه گرفتار این سفسطه هستند،آنها گرفتار تر از آن هستند که از همه ی امور مهم آگاهی یابند و افرادی هم که اخبار بد به آنها بدهند را مورد حمله قرار می دهند به همین دلیل اغلب افراد سکوت می کنند و سعی می کنند اخبار بد را به مدیر ندهند.

چاپلوسی

◊اغلب مدیران ناخواسته به افرادی که آنها را از اخبار بد دور نگه می دارند،پاداش می دهند و این به خاطر نیاز مدیران به چاپلوسی و عدم تمایل به شنیدن و تایید نقاط ضعف شان است.

مشاوره EFQM با آریان گستر

شکست های پی در پی

◊اخبار بد همان چیزهایی هستند که آسیبهای جدی به سازمان و تیم شما وارد می سازند و ممکن است به خاطر بی اطلاعی شما و عدم رسیدگی به موقع حتی شکست های پی در پی و جدی را برای شما و سازمان به دنبال داشته باشند.

راه حل

◊کارمندان را تشویق به افشای اخبار بد کنید،از این هم پا را فراتر بگذارید و خودتان هم به دنبال شواهدی بگردید که با فرضیات شما تضاد داشته باشد.

منبع اطلاعاتی

◊در سازمان بگردید و سوال بپرسید، سوال پرسیدن بهترین منبع اطلاعاتی برای شماست،افراد را به چالش بکشید و با احتیاط اقدام کنید نسبت به جو آرام و ثبات نگران باشید و با احتیاط عمل کنید.

 

لذا همین حالا با ما تماس حاصل فرمایید.

02177942240-77959675

در مسیر موفقیت با ما همراه باشید.

↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓

@Aryangostarco

شرکت آریان گستر

Summary
Article Name
سفسطه مرکزیت چیست؟
Description
منبع اطلاعاتی در سازمان بگردید و سوال بپرسید، سوال پرسیدن بهترین منبع اطلاعاتی برای شماست،افراد را به چالش بکشید و با احتیاط اقدام کنید نسبت به جو آرام و ثبات نگران باشید و با احتیاط عمل کنید.
Author
Publisher Name
مشاوره ایزو
Publisher Logo

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *