لوگو

سحرخیزی از دید افراد موفق

 

 

1. ماری بارا مدیرعامل جنرال موتورز

مثل مدیرعامل اسبق، دنیل آکرسون، مدیر ارشد فعلی جنرال موتورز یک سحرخیز است،طبق پروفایلی در نیویورک تایمز، او به طور منظم ساعت 6 صبح در دفتر کارش بوده و هست و این سحرخیزی مربوط به قبل از این است که او حتی مدیرعامل این شرکت شود.

2. تیم آرمسترانگ مدیرعامل AOL

مدیر اسبق گوگل به گاردین گفت که خوابش سنگین نیست و هر روز ساعت ۵ یا ۵:۱۵ صبح برای ورزش، مطالعه، سرهم بندی محصولات AOL و پاسخ گویی به ایمیل ها بیدار می شود،آرمسترانگ راننده ای دارد که او را هر روز به سر کار می برد و برای او این امکان به وجود می آید که در طول مسیر طولانی اش کارهایش را هم انجام دهد.

3. اورسولا برنز مدیرعامل زیراکس

برنز با بیدار شدن در ساعت 5:15 صبح، از ساعات اولیه ی صبح برای رسیدگی به ایمیل ها استفاده می کند و بعضی اوقات طبق Yahoo Finance تا نیمه های شب هم کار می کند،او همچنین از زمانش برای ورزش کردن استفاده می کند که به عقیده ی لارا واندرکام، کاری است که موفق ترین افراد قبل از صرف صبحانه انجام می دهند،برنز دوبار در هفته ساعت 6 یک ساعت از زمانش را برای آموزش شخصی، برنامه ریزی می کند.

4. جف ایملت مدیرعامل GE

ایملت به روزنامه آینده می گوید که هر روز ساعت 5:30 صبح برای ورزش بلند می شود و در طول آن روزنامه می خواند یا CNBC نگاه می کند؛ او ادعا می کند که 24 سال تمام است که 100 ساعت در هفته کار می کند.

5. ایندرا نویی مدیرعامل کمپانی پپسی

نویی با بیدارشدن در 4 صبح، به روزنامه آینده می گوید: می گویند خواب نعمتی است که خدا به ما داده است اما نعمتی است که هیچوقت به من داده نشده،در یک مجموعه سخنرانی در پپسی، او فاش کرد که هیچ روزی دیرتر از ساعت 7 سر کارش نبوده.

 

جهت مشاوره ایزو و مشاوره مدیریت می توانید با کارشناسان آریان گستر تماس حاصل فرمایید، اگر به دنبال فرا گرفتن مباحث مدیریتی و مشاوره و مطالعه در زمینه بهبود بهره وری می باشید، با ما همراه باشید.

02177942240-77959675

مشاور ایزو 9001 تخصص ماست.

گواهینامه CE با آریان گستر
در مسیر موفقیت با ما همراه باشید.

شرکت آریان گستر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *