سازمان بزرگ قوی و سازمان کوچک

سازمان بزرگ قوی و سازمان کوچک

هر سازمان بزرگ قوی و هر سازمان کوچکی هم ضعیف نیست

هر سازمان بزرگ قوی و هر سازمان کوچکی هم ضعیف نیست با ما همراه باشید:

مدیران ارشد سازمان ها

♦️ بسیاری از مدیران ارشد سازمان ها با ایجاد شعبات بیشتر و استخدام کارمندان زیادتر قصد دارند سازمان خود را بزرگ نمایند. این مدیران به این باورند که هر چه تعداد شعبات یا کارمندان شان بیشتر گردد، سازمان شان قویتر می شود. اما غافل از اینکه همیشه اینطور نیست.

جهت  مشاور ایزو  و کسب اطلاعات در زمینه ممیزی در هر لحظه کارکنان فنی و کارشناس شرکت آریان گستر پاسخگوی شما می باشند.
برون سپاری

♦️ بسیاری از اوقات دیده شده است برخی از سازمان ها با بزرگ شدن ضعیف شده و برعکس برخی از سازمان ها با برون سپاری برخی از فعالیت هایشان و یا هم جلوگیری از بزرگ شدن بدون تناسب با زیر ساخت هایشان قوی مانده اند.

مشاوره ایزو با آریان گستر
حقیقت سازمانی

♦️ در حقیقت سازمانی بزرگ است که بتواند از پس تعهدات خود در مقابل کارمندان و مشتریان اش بر آید. برخی از سازمان ها هر چه بزرگتر می شوند توان مدیریتی، مدیران ارشد آنها به همان تناسب رشد نمی کند؛ به همین دلیل مدیران این سازمان ها نمی توانند از پس تعهدات خود برآیند.

بزرگ کردن سازمان خود

♦️  بناءً همیشه به دنبال بزرگ کردن سازمان خود نباشید بلکه به دنبال قوی کردن آن باشید زیرا همانطور که انسان های بزرگ (از نگاه حجم) همیشه قوی نیستند و انسان های کوچک (از نگاه حجم) هم همیشه ضعیف نیستند، سازمان ها نیز دقیقاً همینطورند.

 

لذا همین حالا با ما تماس حاصل فرمایید.

02177942240-77959675

در مسیر موفقیت با ما همراه باشید.

↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓

@Aryangostarco

شرکت آریان گستر

Summary
Article Name
سازمان بزرگ
Description
بزرگ کردن سازمان خود ♦️  بناءً همیشه به دنبال بزرگ کردن سازمان خود نباشید بلکه به دنبال قوی کردن آن باشید زیرا همانطور که انسان های بزرگ (از نگاه حجم) همیشه قوی نیستند و انسان های کوچک (از نگاه حجم) هم همیشه ضعیف نیستند، سازمان ها نیز دقیقاً همینطورند.
Author
Publisher Name
مشاوره ایزو
Publisher Logo

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *