لوگو

رویکردهای راهبردی

رویکردهای راهبردی مهم در افکار مدیریتی خود را در متن زیر دنبال بفرمایید:

 

 

بامنطق مورچه ها
«یک مورچه هرگز تسلیم نمی شود»

اگر آنها به سمتی پیش بروند و شما سعی کنید متوقف‌شان کنید به دنبال راه دیگری می‌گردند،بالا می‌روند، پایین می‌روند، دور می‌زنند،آنها به جستجوی خود برای یافتن راه دیگر ادامه می‌دهند،چه منطق قدرتمندی؛ هرگز از جست و جوی راهی که تو را به مقصد مورد نظر می‌رساند دست نکش.

«مورچه‌ها کل تابستان را زمستانی می‌اندیشند»

نمی‌توان اینقدر ساده لوح بود که گمان کرد، تابستان برای همیشه ماندگار است،پس مورچه‌ها وسط تابستان در حال جمع آوری غذای زمستانشان هستند،آینده نگری اصل مهمی است و باید در تابستان فکر طوفان را هم کرد باید همچنان که از آفتاب و شن لذت می برید به فکر سنگ و صخره هم باشید.

«مورچه‌ها کل زمستان را مثبت می‌اندیشند»

در طول زمستان مورچه‌ها به خود یادآور می‌شوند که این دوران زیاد طول نمی‌کشد‌؛ به زودی از اینجا بیرون خواهیم رفت‌، و در اولین روز گرم‌، مورچه‌ها بیرون می‌آیند،اگر دوباره سرد شد آنها برمی‌گردند زیر، ولی باز در اولین روز گرم بیرون می‌آیند، آنها برای بیرون آمدن نمی‌توانند زیاد منتظر بمانند.

«هر چه قدر که در توانش باشد در تابستان براي زمستان جمع مي كند»

مورچه اندازه نمي شناسند تا آخرين حد توان خود براي جمع كردن غذا تلاش ميكنند به واقع مي توان گفت راندمان ١٠٠درصدي فقط مربوط به موچه هاست،منطقی باشیم و بزرگ بیندیشیم!

 

جهت  مشاوره ایزو در هر لحظه کارکنان فنی و کارشناس شرکت آریان گستر پاسخگوی شما می باشند،لذا همین حالا با ما تماس حاصل فرمایید.

02177942240-77959675

مشاوره در امر مدیریت با آریان گستر

در مسیر موفقیت با ما همراه باشید.

شرکت آریان گستر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *