روش اجرایی نگهداری تعمیرات

روش اجرایی نگهداری تعمیرات

روش اجرایی نگهداری تعمیرات

 

 

شرح روش اجرایی :

-پرسنل واحد توليد موظف به انجام سرويسهاي نگهداري روزانه و هفتگي دستگاه ها مطابق دستورالعمل هاي راه اندازي و استفاده  از دستگاه مي باشند و در فرم سوابق سرويسهاي روزانه و هفتگي پس از انجام, علامت مي زند اين فرم دركنار دستگاه قرار  داده شده و سرپرست  توليد به صورت هفتگي پس از سركشي هاي دوره اي محل تائيد را تكميل مي نمايد و مسئول نگهداري و تعميرات نظارت لازم را به عمل مي آورد.

-جهت بهبود مداوم اثر بخشي و كارآيي تجهيزات توليدي، مدير كارخانه به همراه مسئول واحد نگهداري و تعميرات موظف مي باشند بصورت دوره اي هر شش ماه يكبار اقدام به بررسي سوابق تعميرات انجام شده اضطراري، نگهداري نموده و در صورت نياز گزارشاتي در خصوص بهبود فعاليتهاي مرتبط با كاهش هزينه هاي تعميرات به مدير تضمين كيفيت ارائه دهند.

-مسئول نگهداري و تعميرات جهت سرويس و راه اندازي ماشين آلات بايستي دستورالعمل هاي مرتبط را تهيه و همراه آموزش به مدير يا سرپرست واحد مرتبط تحويل داده و دستورالعمل را كنار دستگاه نصب نمايد. آموزش دستورالعمل به پرسنل جزو وظايف مدير يا سرپرست واحد بوده و اطمينان از آموزش ديدن اپراتورها وظيفه مسئول نگهداري و تعميرات مي باشد.

 

جهت مشاور ایزو و بحث های مدیریتی می توانید با کارشناسان آریان گستر تماس حاصل فرمایید، اگر به دنبال فرا گرفتن مباحث مدیریتی و مشاوره و مطالعه در زمینه بهبود بهره وری می باشید، با ما همراه باشید.

02177942240-77959675

مشاور ایزو 9001 تخصص ماست.
در مسیر موفقیت با ما همراه باشید.

شرکت آریان گستر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *