تکرار، رمز شگفت انگیز شدن است

تکرار، رمز شگفت انگیز شدن است که می توانید در متن زیر موضوع را دنبال بفرمایید:

♦همه شما با ضرب المثل «کار نیکو کردن از پر کردن است» آشنایی دارید؛ موفقیت درنتیجه تمرین و تکرار به دست می آید و هیچ راهی را نمی شود یک شبه طی کرد.

حرفه ای شدن در شغلتان

♦خواه تلاشتان برای بهتر شدن در بازی گلف باشد یا حرفه ای شدن در شغلتان: برای درخشيدن نیاز به تمرین دارید،حقیقت این است که هرچقدر زمان بیشتری را صرف کاری کنید نتیجه آن بهتر و قابل تامل تر خواهد شد.

آکادمی موسیقی

♦در یک مطالعه که برای کشف رابطه بین تمرین زیاد و کسب نتایج خوب انجام شد،محققان از استادان یک آکادمی موسیقی مشهور خواستند تا بهترین نوازندگان ویولن خود را نام ببرند و سپس انواع اطلاعات مربوط به آنها نظیر مدت زمان تمرین، استادانی که تحت نظر آنها آموزش دیده اند و اینکه از چه زمانی مطالعه موسیقی را شروع کردند را جمع آوری کنند.

سخن آخر

♦در نهایت محققان پی بردند که تمرین، تنها عامل متمایزکننده بین شرکت کنندگان بود و بهترین نوازندگان ویولن در اکثر موارد تفاوت چندانی با همتایان خود نداشتند جز آنکه وقت بیشتری را به تمرین اختصاص داده بودند.

جهت  مشاوره ایزو در هر لحظه کارکنان فنی و کارشناس شرکت آریان گستر پاسخگوی شما می باشند.

لذا همین حالا با ما تماس حاصل فرمایید.

02177942240-77959675

مشاوره ایزو 9001 تخصص ماست.

در مسیر موفقیت با ما همراه باشید.

↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓

@Aryangostarco

شرکت آریان گستر

Summary
Article Name
رمز شگفت انگیز شدن
Description
آکادمی موسیقی در یک مطالعه که برای کشف رابطه بین تمرین زیاد و کسب نتایج خوب انجام شد،محققان از استادان یک آکادمی موسیقی مشهور خواستند تا بهترین نوازندگان ویولن خود را نام ببرند و سپس انواع اطلاعات مربوط به آنها نظیر مدت زمان تمرین، استادانی که تحت نظر آنها آموزش دیده اند و اینکه از چه زمانی مطالعه موسیقی را شروع کردند را جمع آوری کنند.
Author
Publisher Name
مشاوره ایزو
Publisher Logo

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *