رشد سریع باید مدیریت شود

رشد سریع باید مدیریت شود

رشد سریع باید مدیریت شود

مدیریت رشد

مدیریت رشد کار آسانی نیست خصوصا زمانی که سریع اتفاق بیفتد اگر شما برای یک شرکت با ۱۰ الی ۲۰ نفر کارمند،با سیاست های انعطاف پذیر، و روش های غیر رسمی کار می کنید. همه همدیگر را می شناسند و ایجاد تغییر در قوانین، برای یک مشتری یا همکار ساده است.

نگرانی کارکنان

اما اگر برای شرکتی با بیش از ۱۰۰ نفر کارمند با فرایندها و روش های دقیق کار می کنید با شروع پیشرفت سریع، گاهی اوقات کارکنان از روش انجام کارها نگران می شوند، خصوصا آنهایی که قدیمی ترند.

برتری افراد قدیمی

در این فضا افراد قدیمی برتری خود را ابراز می کنند و کارکنان جوان را به راحتی زمین بزنند شما در اینجا باید مراقب اوضاع باشید و همه چیز را تحت کنترل بگیرید که کسی اسیب نبیند.

شرکتهای کوچک

به یاد داشته باشید که برخی از کارکنان برای کار در شرکتهای کوچک مناسب تر هستند و وقتی سازمان رشد می کند توانایی وفق دادن خودشان را با وضعیت جدید ندارند و دردسر آفرین می شوند.

کلام آخر

با این حال شما میتوانید گامهای کوچکی برای کمک به رشد همه ی کارکنان جهت خو گرفتن با تغییرات ناشی از پیشرفت سریع، بردارید.

 

جهت مشاوره ایزو و مشاوره مدیریت می توانید با کارشناسان آریان گستر تماس حاصل فرمایید، اگر به دنبال فرا گرفتن مباحث مدیریتی و مشاوره و مطالعه در زمینه بهبود بهره وری می باشید، با ما همراه باشید.

02177942240-77959675

مشاوره مدیریت استراتژیک تخصص ماست.

در مسیر موفقیت با ما همراه باشید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *