راه و روش های مدیریت قدرتمند

راه و روش های مدیریت قدرتمند

راه و روش های مدیریت قدرتمند

 

 

برو قوی شو اگر راحت جهان طلبی که در نظام طبیعت ضعیف پامال است

قدرت مورد نیاز همه کسانی است که می خواهند ایده هایشان را پیش ببرند، دیگران را رهبری کنند، روی افکار و اعمال دیگران اثر بگذارند، از موانع و مخالفت ها عبور کنند و در دنیای پر از رقابت کنونی جلوتر از بقیه باشند.

مدیون به قدرت خودی

همه ورزشکاران برنده، سیاستمداران موفق، مدیران اثربخش، کارآفرینان پیشرو، رهبران موثر و مربیان بزرگ ، موفقیت شان را مدیون قدرت خود هستند،قدرت گاهی ناشی از مالکیت و ثروت است، گاهی متکی به زور و خشونت و اخیرا و بیشتر از قبل ناشی از دانش و تخصص و هنر و شخصیت.

مدیران موفق کیستند

مدیران موفق کسانی هستند که مقدار کمی زور ومقداری پول را با مقادیر زیادی از تخصص و شایستگی و منش و ویژگی های مثبت شخصی و شخصیتی در اختیار دارند و آنها را هنرمندانه ترکیب کرده اند و در پیشبرد ایده ها و اجرای برنامه هایشان به کار می برند،اگر قدرت محدود به پول و زور بود، قدرتمندان هم محدود بودند، اما وقتی می توان با کسب دانش و تخصص، محبوبیت و مقبولیت به دست آورد و قدرتمند شد، دیگر بهانه ای برای قدرتمند نبودن نداریم.

باید قدرتمند باشیم

اگر می خواهیم ما را جدی بگیرند باید قدرتمند باشیم و اگر می خواهیم قدرتمند باشیم باید چیزهائی داشته باشیم که دیگران ندارند اما به آن نیاز دارند. هر چه دیگران به ما وابسته تر باشند ما قدرتمند تریم.

سخن آخر

برنامه توسعه فردی یعنی برنامه قدرتمند شدن، یعنی برنامه ای که ما را به دانش و مهارت و هنری مجهز کند که مورد نیاز امروز و فردای دیگران از جمله سازمان ها باشد. با طراحی و اجرای یک برنامه توسعه فردی خوب، هر روز قدرتمند تر شویم.

 

جهت  مشاور ایزو در هر لحظه کارکنان فنی و کارشناس شرکت آریان گستر پاسخگوی شما می باشند،لذا همین حالا با ما تماس حاصل فرمایید.

02177942240-77959675

مشاوره ایزو 9001 تخصص ماست.

در مسیر موفقیت با ما همراه باشید.

شرکت آریان گستر

Summary
Article Name
راه و روش های مدیریت قدرتمند
Description
مدیون به قدرت خودی همه ورزشکاران برنده، سیاستمداران موفق، مدیران اثربخش، کارآفرینان پیشرو، رهبران موثر و مربیان بزرگ ، موفقیت شان را مدیون قدرت خود هستند،قدرت گاهی ناشی از مالکیت و ثروت است، گاهی متکی به زور و خشونت و اخیرا و بیشتر از قبل ناشی از دانش و تخصص و هنر و شخصیت.
Author
Publisher Name
آریان گستر
Publisher Logo

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *