ده نکته از کتاب اثر مرکب

ده نکته از کتاب اثر مرکب

ده نکته از کتاب اثر مرکب

ده نکته از کتاب اثر مرکب را در متن زیر دنیال بفرمایید:

قسمت اول

۱- سکه جادویی یک ریالی

◊اثر مرکب اصل به دست آوردن پاداشهای بزرگ از طریق مجموعهای از انتخاب های کوچک و هوشمندانه است،یعنی شما با قدمهایی کوچک که خیلی به چشم نمی‌آیند،به نتایج بزرگی دست پیدا کنید.

جهت  مشاوره ایزو در هر لحظه کارکنان فنی و کارشناس شرکت آریان گستر پاسخگوی شما می باشند،لذا همین حالا با ما تماس حاصل فرمایید.

این اصل کلی مبتنی بر فرمول ذیل است:

◊انتخاب های کوچک و هوشمندانه + پایداری و ثبات قدم + زمان = ایجاد تفاوتهای بنیادین

۲- اثر موجی

◊در کنار اثر مرکب باید به اثر موجی هم توجه کنیم،ما باید بدانیم چه اعمال و افعال مثبت و چه منفی ما اگر تداوم پیدا کند و تکرار شود،غیر از تاثیر خود،اثر موجی نیز به دنبال دارد و آثار و نتایج ناخواسته و غیر منتظره ای را در پی خواهد داشت.

۳- موفقیت مایکروویوی به دست نمی‌آید!

◊اگر به اثر مرکب و اثر موجی معتقد شویم و بدانیم که موفقیت در سایه سخت کوشی، نظم و عادت های خوب به دست می‌آید، متوجه خواهیم شد که نباید در انتظار کسب نتایج آنی باشیم،تفکر مایکروویوی و فست فودی در مورد موفقیت هرگز وجود ندارد!

۴- نیش پشه ها

◊انتخابها ریشه دستاوردهای ماست،ما در طول زندگی خود یا انتخابهایی کرده‌ایم که به نتیجه ای رسیده‌ایم یا فکر می‌کنیم انتخابی نکرده‌ایم، لیکن در واقع انتخاب کرده‌ایم که دریافت کننده منفعلی باشیم از هر چیزی که سر راه مان قرار گرفته است!

انتخاب های بد

◊باید توجه کنیم که هر انتخاب یا عدم انتخاب ما در زندگی مان اثر فزاینده دارد و بزرگترین مسئله ما این نیست که از روی عمد انتخاب های بد میکنیم،بلکه موضوع اینجاست که ما در هنگام انتخاب، به آنها توجه نمی کنیم و در اکثر مواقع حتی از انتخاب کردن مسیرمان آگاه نیستیم!

مشاوره در امر مدیریت با آریان گستر

۵- فرمول خوش شانسی

◊خورشید شانس همواره در آسمان می‌درخشد و هر کس باید بجای رفتن زیر سایه به آسمان نگاه کند و بگذارد پرتوی از شانس بر او بتابد.

ما اگر حداقل امکانات را داریم باید بدانیم خوش شانس هستیم و همواره در معرض شانس ها.

فرمول شانس اینگونه است:

◊شانس= آمادگی + نگرش + فرصت + اقدام

و بر اساس این فرمول است که هر کسی در زندگی می تواند خوش شانس باشد.

ادامه دارد…

 

02177942240-77959675

در مسیر موفقیت با ما همراه باشید.

↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓

@Aryangostarco

شرکت آریان گستر

Summary
Article Name
ده نکته از کتاب اثر مرکب
Description
۵- فرمول خوش شانسی خورشید شانس همواره در آسمان می‌درخشد و هر کس باید بجای رفتن زیر سایه به آسمان نگاه کند و بگذارد پرتوی از شانس بر او بتابد. ما اگر حداقل امکانات را داریم باید بدانیم خوش شانس هستیم و همواره در معرض شانس ها. فرمول شانس اینگونه است: شانس= آمادگی + نگرش + فرصت + اقدام و بر اساس این فرمول است که هر کسی در زندگی می تواند خوش شانس باشد.
Author
Publisher Name
مشاوره ایزو
Publisher Logo

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *