لوگو

دلایل استفاده از داشبوردهای مدیریتی

  1. افزایش کارایی کارکنان

با استفاده از داشبورد های مدیریتی مدیران اجرایی درک کامل تری نسبت به وضعیت سازمان پیدا می کنند و میفهمند کارکنان کدام بخش کارایی بیشتری دارند. و کارکنان نیز وقتی بدانند به طور مداوم توسط داشبورد های مدیریتی پایش می شوند. افزایش کارایی خواهند داشت.

  1. پایش دستاورد ها و اهداف

مدیران اجرایی با پایش پروژه ها بر روی داشبورد های مدیریتی بخوبی می توانند تطابق روند اجرای پروژه با برنامه ریزی پروژه را بررسی کنند و در صورت انحراف از برنامه آن را اصلاح نمایند.

 

  1. کاهش هزینه و زمان

مدیران اجرایی بدون نیاز به صرف هزینه و زمان برای تجمیع اطلاعات از بخش های مختلف میتوانند اطلاعات یکپارچه شده و موثر را با سرعت بر روی داشبورد های مدیریتی ببینند و تحلیل کنند.

 

  1. کاهش خطای انسانی

استفاده از داشبوردهای مدیریتی تصمیم گیری مبتنی بر حدس و گمان را کاهش می دهد. با استفاده از داشبورد های مدیریتی مدیران اجرایی می توانند تصمیمات مهم را بر پایه واقعیت ها و به درستی اتخاذ کنند.

  1. استفاده ی موثرتر از داده

با استفاده از داشبورد ها و امکانات تصویر سازی داده ، داده ها موثر تر در اختیار مدیران اجرایی قرار می گیرد. به عنوان مثال آن ها بلافاصله با مشاهده ی منفی شدن روند ها به سرعت می توانند اقدام لازم را انجام دهند.

 

برای مشاور ایزو و مشاوره استراتژی با آریان گستر تماس حاصل فرمایید.این مجموعه یکی از پیشتازان این حرفه در زمینه مشاوره استراتژی و سایر سیستمهای مدیریتی می باشد.

در مسیر موفقیت با ما همراه شوید.

مشاور  EFQM تخصص ماست.ایزو 9001 با آریان گستر

02177942240-77959675

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *