مشاوره ایزو – مشاور ایزو – گواهینامه ایزو

خطای ذهنی

خطای ذهنی اثر رومئو و ژولیت

کمیاب با ارزش است؛ در حقیقت این خطای کمبود است که حس باارزشی القا می‌کند. فرض کنید مامور معاملات املاک هر وقت که مشتری‌هایش نمی‌توانند به درستی تصمیم بگیرند به آنها زنگ می‌زند و می‌گوید “یک پزشک از لندن نقشه ساختمان را دیده و خیلی آن را پسندیده، تو چطور؟ هنوز تمایل به خرید داری؟”

جهت  مشاوره ایزو در هر لحظه کارکنان فنی و کارشناس شرکت آریان گستر پاسخگوی شما می باشند.
دست به کار شدن

آن پزشک لندنی که بعضی وقت‌ها استاد دانشگاه یا کارمند بانک می‌شود، یک موجود خیالی اما بسیار تاثیرگذار است او با این‌کار باعث می‌شود که مشتری حس کند فرصتی دارد درست جلو چشمانش از دست می‌رود، پس دست به کار می‌شود و معامله انجام می‌شود چرا؟ باز بخاطر کمبود منابع احتمالی.

مشاوره ایزو 13485 تخصص ماست.
“اثر رومئو و ژولیت”

ما وقتی از یک انتخاب محروم می‌شویم ناگهان به نظر جذاب تر می رسد. این کار اثر طغیان یا “اثر رومئو و ژولیت” گفته می شود؛ چون عشق بین این دو نوجوانِ داستان شکسپیر ممنوع بود، هیچ حد و مرزی نمی‌شناخت.

ارزش محصول و خدمات

کمبود یک انتخاب باعث ایجاد خلل در شفاف‌اندیشی می‌شود ارزش محصول و خدمات را صرفا بر اساس قیمت و مزایای آن بسنجید، این که یک محصول در حال اتمام است یا پزشکان لندن به آن علاقه مند شده‌اند، نباید در ارزشش اثرگذار تلقی شود.

 

لذا همین حالا با ما تماس حاصل فرمایید.

02177942240-77959675

در مسیر موفقیت با ما همراه باشید.

↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓

 Instagram :@Aryangostarco

شرکت آریان گستر

Summary
Article Name
خطای ذهنی
Description
جهت  مشاوره ایزو در هر لحظه کارکنان فنی و کارشناس شرکت آریان گستر پاسخگوی شما می باشند. لذا همین حالا با ما تماس حاصل فرمایید. 02177942240-77959675
Author
Publisher Name
مشاوره ایزو
Publisher Logo
خروج از نسخه موبایل