استفاده از تکنیک VUCA جهت تاثیرگذاری بر VUCA؟!

بخش دوم

♦ما با دنیایی سر و کار داریم که تغییر و تحولات بیشتر می شود ، جایی که آینده کمتر قابل پیش بینی است ، جایی که گزینه ها به صورت تصاعدی افزایش می یابند و بی شک طرز تفکر در مورد این گزینه ها تغییر کرده است،امروز ، رهبران باید سریعتر تصمیم بگیرند،و مقادیر عظیمی از اطلاعات را پردازش می کنند،و جایی که همه چیز از گذشته به هم پیوسته است،ما ممکن است فکر کنیم که برای هر نسل برای هر دوره از تاریخ این مورد بوده است،مطمئناً احساس باید یکسان باشد.

جهت  مشاوره ایزو در هر لحظه کارکنان فنی و کارشناس شرکت آریان گستر پاسخگوی شما می باشند.
یكی از بزرگترین مشكلات

♦یكی از بزرگترین مشكلات این است كه قرن هاست كه در یك زمینه مطرح شده ایم كه معتقدیم جهان قابل پیش بینی است،اکنون ما باید با یک ذهنیت متفاوت کار کنیم،جایی که نکته مهم این است که روی آنچه محتمل است تمرکز نکنیم،بلکه ممکن است،درادامه تکنیکVUCA را شرح می دهیم.

چشم اندازVISION

♦تصویری از آینده مورد نظر خود ترسیم کنید،این را با یکدیگرانجام دهید وبه عنوان قطب نما و جهت گیری ازآن استفاده کنید،همچنین به منظور ارائه مفاهیم کسب وکارتان ،ایجادانگیزه جرقه نوآوری استفاده نمایید. هویت سازی و اثربخشی داخلی و خارجی نیزکارکرد دیگر ایجادچشم اندازاست.

درک کردنUNDRESTANDING

♦پیوندها وارتباطات در کسب وکار را درک کنید؛ آنها را شفاف کنید،در زمینه کارتان تأمل کنید. فکر کنید و برنامه ریزی متا استراتژیک کنید،از نتیجه شروع کنید و به سمت توانمندسازها حرکت کنید. مهارت ها را هماهنگ کنید،ازعکس العمل ها وبازخوردها استقبال کنید و واکنش ها در آغوش بگیرید و بهره برداری کنید،اضطراب و مقاومت را به انرژی تولیدی تبدیل کنید.

شفاف سازیCLARITY

♦مسایل کاری را ساده سازی کنید و واقعاً درمورد آن ها متمرکز شوید،تمرکز کنید،اعتماد سازی کنید،ارتباطات و فرآیندهای کاری را شفاف کنید.انرژی و نیرو را دقیقاً در جایی كه مؤثر است به كار ببرید.

انعطاف پذیری/چابکیADAPTABILITY / AGILITY

♦برای انعطاف پذیری وچابکی تکنیک های مدیریت سلسله مراتبی را بررسی کنید. فرهنگ سازگار را برای تصمیم گیری و پیشگیری از اشتباهات رواج دهید،بامنتقدین به صورت شفاف ارتباط برقرار کنید. نوآوری را تسهیل کرده و تاب آوری را تقویت کنید.

…ادامه دارد

 

لذا همین حالا با ما تماس حاصل فرمایید.

02177942240-77959675

مشاوره در امر مدیریت با آریان گستر

در مسیر موفقیت با ما همراه باشید.

↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓

@Aryangostarco

شرکت آریان گستر

Summary
Article Name
جهت تاثیرگذاری بر VUCA
Description
درک کردنUNDRESTANDING ♦پیوندها وارتباطات در کسب وکار را درک کنید؛ آنها را شفاف کنید،در زمینه کارتان تأمل کنید. فکر کنید و برنامه ریزی متا استراتژیک کنید،از نتیجه شروع کنید و به سمت توانمندسازها حرکت کنید. مهارت ها را هماهنگ کنید،ازعکس العمل ها وبازخوردها استقبال کنید و واکنش ها در آغوش بگیرید و بهره برداری کنید،اضطراب و مقاومت را به انرژی تولیدی تبدیل کنید.
Author
Publisher Name
مشاوره ایزو
Publisher Logo

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *