برای ترفیع خواستن زمان مناسبی را انتخاب کنید و بازخورد دقیق بخواهید

برای ترفیع خواستن زمان مناسبی را انتخاب کنید و بازخورد دقیق بخواهید

برای ترفیع خواستن زمان مناسبی را انتخاب کنید و بازخورد دقیق بخواهید و متن زیر را می توانید دنبال بفرمایید:

 

 

 

«تام»، بنیان‌گذار و مدیر ارشد آژانس کاریابی LaSalle که در شیکاگو واقع شده، طی سال‌ها فعالیت کاری بارها درخواست ترفیع کرده و بارها ترفیع گرفته است،او می‌گوید: «بزرگ‌ترین درسی که گرفته‌ام این است که هیچ کس دستتان را نخواهد گرفت. باید خودتان مسیر حرفه‌ای‌تان را تعیین کنید.»

جایگاه شغلی

سال‌ها پیش، وقتی او فروشنده بود، تصمیم گرفت از مدیرش درخواست ارتقا کند به موقع اقدام کرده بود. سال پرباری را پشت سر گذاشته بودند او می‌گوید: «نه تنها به اهدافم رسیده بودم بلکه از آن فراتر رفته بودم، بسیار بیشتر از انتظاری که از من داشتند.» اما قبل از صحبت با مدیر، درباره جایگاه شغلی مورد نظرش، یعنی مدیر فروش بین‌الملل تحقیق کرد تا ببیند شامل چه چیزهایی می‌شود و مدیران فروش بین‌الملل چطور به اهدافشان می‌رسند.

مسوولیت

او درخواستش را کاملا صریح مطرح کرد او می‌گوید: «به او گفتم که برای مسوولیت بیشتر آماده ام از او پرسیدم که در چه جایگاهی هستم و در چه زمینه‌هایی نیاز به بهبود دارم.» مدیرش پذیرفت که درباره درخواستش فکر کند.

جایگاه مورد نظر

تام هم هر از گاهی پیگیری می‌کرد «از مدیرم می‌پرسیدم که چطور می‌توانم عملکردم را بهتر کنم از او بازخورد می‌خواستم. همچنین به او پیشنهاد کمک دادم هر فرصتی که پیش می‌آمد، برای کمک داوطلب می‌شدم» سه ماه بعد، او جایگاه مورد نظرش را به دست آورد،او به کسانی که به دنبال پیشرفتند توصیه می‌کند: «چیزی را که می‌خواهید درخواست کنید و برای رسیدن به آن تلاش کنید. اما یادتان نرود، به محض اینکه درخواست ارتقا دادید، برای انجام کارهای بیشتر آماده باشید.»

 

جهت  مشاوره ایزو در هر لحظه کارکنان فنی و کارشناس شرکت آریان گستر پاسخگوی شما می باشند،لذا همین حالا با ما تماس حاصل فرمایید.

02177942240-77959675

مشاوره ایزو 9001 تخصص ماست.

در مسیر موفقیت با ما همراه باشید.

شرکت آریان گستر

Summary
Article Name
ترفیع خواستن
Description
مسوولیت او درخواستش را کاملا صریح مطرح کرد او می‌گوید: «به او گفتم که برای مسوولیت بیشتر آماده ام از او پرسیدم که در چه جایگاهی هستم و در چه زمینه‌هایی نیاز به بهبود دارم.» مدیرش پذیرفت که درباره درخواستش فکر کند.
Author
Publisher Name
مشاوره ایزو
Publisher Logo

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخذ ایزو گواهینامه ایزو گواهینامه CE آموزش ایزو