تبلیغاتِ مدرنِ اثرگذار

چرا از یه جایی به بعد هر چه برای آشپزخانه خریدم از مارک WMF بود!؟

◊یک اسموتی میکر کوچک و.ام.اف را در حراج به جای ۵۰ یورو خریده بودم ۳۰ یورو، که به جای مخلوط کن استفاده اش کنم،یک بار که از ایران می آمدم اینجا، یک فامیل عزیز لطف کردن و یک کیلو کشک نسابیده دادند به ما!

جهت مشاوره ایزو 45001 در هر لحظه کارکنان فنی و کارشناس شرکت آریان گستر پاسخگوی شما می باشند،لذا همین حالا با ما تماس حاصل فرمایید.

در ادامه 

◊من که در عمرم کشک نسابیده ندیده بودم نمی دانستم چقدر می تواند سفت باشد،یک بار که با دوستان جمع شده بودیم آش رشته بخوریم،بعد از جوشاندن تکه های کشک، وقتی دیدم هنوز سفت و پابرجا هستند،ریختمشان در این اسموتی میکر بینوا، که هر چه زور زد نتوانست آن کشک مایعی که من ازش می خواستم را تحویل دهد و ناگهان سوخت!

یکی دو ماه بعد

◊یکی دو ماه بعد به طور اتفاقی داشتم از نمایندگی و.ام.اف رد می شدم که گفتم برم ببینم می توانند تعمیرش کنند یا نه پرسید کی خریده اید و اینکه فاکتور خرید را دارید یا نه. گفتم یک سال و خرده ای پیش از شهر دیگری خریده ام و ده ها بار استفاده اش کرده ام و فاکتور را هم انداخته ام دور.

همکار فروشنده

◊گفت اشکالی ندارد،بیاور ببینیم تعمیر می شود یا نه. وقتی بردمش، یک نگاهی کرد و شروع کرد با همکار فروشنده اش صحبت کردن آن زمان از حرف هایشان فقط فهمیدم که ۱۸ یورو هزینه می برد حداقل.

محاسبه

◊در حالی که در ذهنم مشغول محاسبه بودم که آیا می ارزد میکسر ۳۰ یورویی را ۱۸ یورو بدهم تعمیر کنم یا نه، یک جعبه اسموتی میکر نو (که همان موقع در حراج مغازه اش ۳۹ یورو بود) را داد دستم که این مال شماست!

مشاوره در امر مدیریت ریسک با آریان گستر

برند ما

◊با چشمان گرد گفتم آقا اشتباه از من بوده، من یک چیزی توی این ریختم که شما ندارید و نمی دانید که چیست،اما خیلی سفت تر از میوه بود! و در حالی که تلاش می کردم مفهوم کشک نسابیده را برایش جا بیندازم که به کمپانی محترم مدیون نشوم، گفت اصلا مهم نیست چه بوده،روی این میکسر که برند ما هست، و برای شما به هر دلیلی زیر دو سال غیر قابل استفاده شده…

صدور فاکتور

◊داشتم می گفتم که خب من برای تعمیر آورده بودمش و همه اجزایش را نیاورده ام برایتان، که لبخندی زد و در حالی که فاکتور جدید صادر شده را می داد دستم گفت مهم نیست، فقط لطفا این بار فاکتورش را نگه دارید که اگر مشکلی پیدا کرد، کارها راحت تر باشد!و این شد که کم کم آشپزخانه ما پر شد از و.ام.اف!

 

02177942240-77959675

در مسیر موفقیت با ما همراه باشید.

↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓

@Aryangostarco

شرکت آریان گستر

Summary
Article Name
تبلیغاتِ مدرنِ اثرگذار
Description
صدور فاکتور داشتم می گفتم که خب من برای تعمیر آورده بودمش و همه اجزایش را نیاورده ام برایتان، که لبخندی زد و در حالی که فاکتور جدید صادر شده را می داد دستم گفت مهم نیست، فقط لطفا این بار فاکتورش را نگه دارید که اگر مشکلی پیدا کرد، کارها راحت تر باشد!و این شد که کم کم آشپزخانه ما پر شد از و.ام.اف!
Author
Publisher Name
آریان گستر
Publisher Logo

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *