تا دیر وقت کار نکنید

تا دیر وقت کار نکنید برای همین منظور متن زیر را بخوانید:

◊بسیاری از کارمندان تصور می‌کنند که با کار کردن تا دیر وقت یا انجام کارهایشان در خانه، میزان تعهد خود به کارشان را به مدیران و همکارانشان نشان می‌دهند و مقدار بیشتری از امور را پیش می‌برند.

جهت  مشاوره ایزو در هر لحظه کارکنان فنی و کارشناس شرکت آریان گستر پاسخگوی شما می باشند،لذا همین حالا با ما تماس حاصل فرمایید.

محل کار

◊با این حال، قانون پارکینسون به ما می‌گوید حقیقت جور دیگری است بسیاری از این کارمندان تصور دارند که کار بیشتری انجام می‌دهند، اما در حقیقت کار کم‌تری انجام می‌شود،این کارمندان دچار اعتیاد هستند؛ البته نه اعتیاد به کارشان، بلکه اعتیاد به تصویر خودشان به عنوان فردی زحمت کش،اگر فردی هستید که تا دیر وقت در محل کارتان مانده و کار می‌کنید،کافیست سعی کنید که بعد از ساعت ۶ دیگر هیچ کاری انجام ندهید.

افزایش بهره‌وری

◊مطمئناً در ابتدا این موضوع برایتان سخت خواهد بود (درست مانند شخصی که اعتیاد دارد!) و نگران خواهید بود که نمی‌توانید کارتان را به موقع به پایان برسانید،اما پس از مدتی روش‌های جدیدی برای افزایش بهره‌وری خواهید یافت.

مشاوره ایزو 9001 تخصص ماست.

سخن آخر

◊اگر می‌خواهید با استفاده از قانون پارکینسون بهره‌وری‌تان را افزایش دهید،در اولین قدم از انجام کارها در خانه خودداری کنید،سعی کنید برای کارهای هفته‌ طوری برنامه‌ریزی کنید تا بتوانید تمام آن‌ها را در ساعات کاری به پایان برسانید.

 

02177942240-77959675

در مسیر موفقیت با ما همراه باشید.

↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓

@Aryangostarco

شرکت آریان گستر

Summary
Article Name
تا دیر وقت کار نکنید
Description
محل کار ◊با این حال، قانون پارکینسون به ما می‌گوید حقیقت جور دیگری است بسیاری از این کارمندان تصور دارند که کار بیشتری انجام می‌دهند، اما در حقیقت کار کم‌تری انجام می‌شود،این کارمندان دچار اعتیاد هستند؛ البته نه اعتیاد به کارشان، بلکه اعتیاد به تصویر خودشان به عنوان فردی زحمت کش،اگر فردی هستید که تا دیر وقت در محل کارتان مانده و کار می‌کنید،کافیست سعی کنید که بعد از ساعت ۶ دیگر هیچ کاری انجام ندهید.
Author
Publisher Name
مشاوره ایزو
Publisher Logo

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *