لوگو

تاثیر هوش مصنوعی بر بازاریابی


مصنوعی بر بازاریابی


تاثیر هوش مصنوعی بر بازاریابی را در متن زیر دنبال بفرمایید:


1) ویرایش خودکار

هوش مصنوعی می‌تواند به سرعت یک مقاله درباره یک رویداد ورزشی یا همایش صنعتی را ویرایش کند.


جهت مشاوره ایزو 45001 در هر لحظه کارکنان فنی و کارشناس شرکت آریان گستر پاسخگوی شما می باشند،لذا همین حالا با ما تماس حاصل فرمایید.


2) عکس

در حالی که یک مطلب تولید می‌شود، هوش مصنوعی می‌تواند در آرشیو تصاویر به دنبال بهترین عکس بگردد و تگ آنها را بر اساس اهداف سئو تعیین کند.


3) اخبار چند موضوعی

هوش مصنوعی می‌تواند مسیر جدیدی در گزارشگری درباره موضوعاتی که تمایلی به تحقیق درباره آنها نداشتیم، باز کند، هوش مصنوعی می‌تواند مجموعه داده‌های نامرتبط را


دریافت و اشتراکات آنها را پیدا و یک محتوای جذاب تولید کند،برای مثال، آیا اشتراکاتی بین هزینه دارایی و مکان‌های بازی پوکمون گو وجود دارد؟


مشاوره در امر مدیریت ریسک با آریان گستر


4) دسترسی

زیرنویس‌ها، ترجمه‌ها و توضیحات بهتر و بهتر می‌شوند و همچنین اخبار در دسترس مخاطبان بین‌المللی و مخاطبان معلول قرار می‌گیرد.


5) شخصی‌سازی

هوش مصنوعی می‌تواند می‌تواند از داده‌های در دسترس عمومی برای شخصی‌سازی و هدفمندسازی محتوا برای مخاطبان خاص استفاده کند.


02177942240-77959675


در مسیر موفقیت با ما همراه باشید.


شرکت آریان گستر

Summary
Article Name
هوش مصنوعی
Description
3) اخبار چند موضوعی هوش مصنوعی می‌تواند مسیر جدیدی در گزارشگری درباره موضوعاتی که تمایلی به تحقیق درباره آنها نداشتیم، باز کند، هوش مصنوعی می‌تواند مجموعه داده‌های نامرتبط را دریافت و اشتراکات آنها را پیدا و یک محتوای جذاب تولید کند،برای مثال، آیا اشتراکاتی بین هزینه دارایی و مکان‌های بازی پوکمون گو وجود دارد؟ 4) دسترسی زیرنویس‌ها، ترجمه‌ها و توضیحات بهتر و بهتر می‌شوند و همچنین اخبار در دسترس مخاطبان بین‌المللی و مخاطبان معلول قرار می‌گیرد. 5) شخصی‌سازی هوش مصنوعی می‌تواند می‌تواند از داده‌های در دسترس عمومی برای شخصی‌سازی و هدفمندسازی محتوا برای مخاطبان خاص استفاده کند.
Author
Publisher Name
آریان گستر
Publisher Logo

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *