لوگو
به زیردستان خود احترام بگذارید

 

 

حالتی تدافعی

به طرز فکر خود توجه داشته باشید ممکن است با حالتی تدافعی برای ایفای نقش مدیریت به شرکت آمده و گمان کنید که به‌خاطر منصبتان باید بر کارمندان چیره شوید. شاید فکر کنید که آن‌ها حسود، بی‌ادب و از شما عصبانی هستند.

سمت مدیریت و نقش‌های کارمندان

اما حقیقت این است که سمت مدیریت و نقش‌های کارمندان گاه با هم هماهنگ نبوده و مهارت‌های لازم برای انجام آن‌ها نیز معمولاً کاملاً از هم متفاوتند ممکن است هیچ‌یک از افراد مجموعه، منصب مدیریت را نخواسته‌اند؛ زیرا دوست نداشته‌اند که با مواردی مانند جلسات، بودجه، برقراری نظم و دیگر وظایف سرپرست‌ها سروکار داشته باشند.

پیش‌داوری‌ها

این حقیقت را به‌خاطر داشته باشید و پیش‌داوری‌ها را کنار بگذارید غرور خود را کنار گذاشته و به کارمندان نشان دهید که به آن‌ها احترام می‌گذارید و ارزششان را می‌دانید، شرکت فقط در صورتی پیشرفت خواهد کرد که مهارت‌های کارمندان و خودتان را با هم به‌کار بگیرید اگر به کارمندان نشان دهید که برای دانش ایشان احترام قائلید، آن‌ها نیز مدیریت شما را پذیرا خواهند شد.

 

جهت مشاوره ایزو و مشاوره مدیریت می توانید با کارشناسان آریان گستر تماس حاصل فرمایید، اگر به دنبال فرا گرفتن مباحث مدیریتی و مشاوره و مطالعه در زمینه بهبود بهره وری می باشید، با ما همراه باشید.

02177942240-77959675

مشاور ایزو 9001 تخصص ماست.

گواهینامه CE با آریان گستر
در مسیر موفقیت با ما همراه باشید.

شرکت آریان گستر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *