لوگو

برانگیختن عملکرد

متن زیر مواردی را در مورد برانگیختن عملکرد ارائه می نماید:

نقاط قوت یک فرد همیشه به کار گرفته نمی شود و برخی اوقات نیازمند محرک و انگیزه است تا بیدار شود اگر ماشه محرک هر فرد را به درستی و در زمان مناسب بچکانیم او سخت تر کار می کند و پشتکار بیشتری در مقابل موانع نشان خواهد داد و برعکس اگر محرک را درست نشناسیم ممکن است دست از کار بردارد و از انگیزه و اشتیاق خالی شود این انگیزه ها و محرک ها فرد به فرد متفاوت اند.

برای مثال

ممکن است کارمندی نیاز داشته باشد که هر روز توسط مدیرش کنترل شود و در غیر این صورت احساس کند که نادیده گرفته میشود و برعکس کارمند دیگری وقتی به طور روزانه توسط مافوقش کنترل شود ممکن است احساس کند که مورد اعتماد نیست به نظر می رسد که نیرومند ترین محرک افراد ” قدردانی” است که فقط به پول محدود نمی شود.

جهت  مشاور ایزو در هر لحظه کارکنان فنی و کارشناس شرکت آریان گستر پاسخگوی شما می باشند.
اهمیت قدردانی

اگر در مورد اهمیت قدردانی و دیده شدن تردید دارید کافی ست یکی از کارکنانتان را که حقوق بالایی می گیرد نادیده بگیرید و به او بی توجهی کنید و ببینید چه اتفاقی می افتد.

گفت وگوی خصوصی و محرمانه

مدیران موفق ازاین بصیرت برخوردارند که تشخیص دهند برای هر کارمند چه افرادی یا چه چیزهائی مهم هستند برای مثال یک کارمند ممکن است مایل باشد که به صورت عمومی و مقابل همکارانش مورد تقدیر و تشویق قرار گیرد درحالی که برای کارمند دیگری ممکن است یک گفت وگوی خصوصی و محرمانه با مافوق در این مورد که عضو ارزشمندی برای تیم است بسیار برانگیزاننده تر باشد و بالاخره برای کارمند دیگری که هویت خودش را از تخصص ویژه اش می گیرد و به این تخصص می نازد ممکن است یک جایزه فنی و حرفه ای موثر ترین محرک انگیزشی باشد.

مشاوره ایزو 17025 با آریان گستر
توجه شخصی مدیر به کارمند

با این فرض که توجه شخصی مدیربه کارمند همیشه لازم و مفید است اما شخصی سازی تقدیر و پاداش ومتناسب سازی آن با سلیقه، نیاز و شخصیت کارکنان یکی از مسئولیت های مهم مدیران است.

بهترین کارکنان

مدیران و سازمان های بزرگ به کارکنانشان جوایز و پاداش های رویایی می دهند آن ها همچنین اجازه انتخاب جایزه رویایی را به بهترین کارکنان خود می دهند دریافت بورس تحصیلی برای فرزندتان هدیه گرفتن یک موتورسیکلت هارلی دیویدسون که همیشه آرزویش را داشتید یا دریافت بلیت رفت و برگشت برای مسافرت و ملاقات با یکی از عزیزانتان که سال هاست او را ندیده اید از انواع این تقدیرها و پاداش هاست.

مقاله  موفقیت کسب‌ وکار را در سایت دنبال بفرمایید.

لذا همین حالا با ما تماس حاصل فرمایید.

02177942240-77959675

در مسیر موفقیت با ما همراه باشید.

↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓

 Instagram :@Aryangostarco

شرکت آریان گستر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *