لوگو

با گوریل ها کشتی نگیرید!

با گوریل ها کشتی نگیرید!و متن زیر را دنبال بفرمایید:

♦ در سال ۲۰۰۰، مشاور شرکت نوپایی بودم که موفق به ثبت ختراع جهت تولید لباسهایی شده بودند که ذرات باران را دفع میکرد، در دمای پایین گرم میشد و در دمای بالا سرد، اعضای تیم به این مهارت جدید بسیار می بالیدند و بسیار هیجان زده بودند، یک برند انتخاب کرده بودند و درحال مذاکره جهت جذب سرمایه بودند.

جهت  مشاوره ایزو در هر لحظه کارکنان فنی و کارشناس شرکت آریان گستر پاسخگوی شما می باشند.
سومین دور تامین سرمایه

♦ سوزان بیشترین حمایت را ازین تیم کرده بود، با این حال در سومین دور تامین سرمایه علاقه ای نشان نداد و گفت باید هوشمندانه تر عمل کنیم. در حال حاضر بهترین کار این است که این شرکت را یکجا به یک شرکت بزرگ تولید منسوجات بفروشیم،تیم نوپا دربرابر این حرفها موضعی دفاعی گرفت.

سوزان جواب داد:

♦ شما کاری خارق العاده انجام داده اید و فناوری شگفت انگیزی راخلق کرده اید، کارتان در کلاس جهانی اهمیت دارد، اما ایجاد یک شرکت تولیدی پوشاک بازی جدیدی است،نا امیدی اتاق را فراگرفته بود.

مشاوره در امر مدیریت با آریان گستر
سوزان ادامه داد:

♦ ببینید مثل این می ماند که شما در مسابقه دوی صد متر مدال طلای المپیک را برنده شده اید، اما شما میخواهید به جای مسابقه دو، بروید وبا گوریل ها کشتی بگیرید. ایده خوبی نیست ومن نمی توانم ازشما پشتیبانی کنم،تصویر سازی جالب سوزان باعث شد نظر مدیرعامل عوض شود چون نمیخواست با گوریلها گلاویز شود.

 

لذا همین حالا با ما تماس حاصل فرمایید.

02177942240-77959675

در مسیر موفقیت با ما همراه باشید.

↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓

 Instagram :@Aryangostarcoشرکت آریان گستر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *