لوگو

چرا افراد کم سواد میلیاردر می‌شوند؟

چرا افراد کم سواد میلیاردر می‌شوند؟با ما همراه بمانید:

در حالی که افراد متخصص برای همیشه کارمند باقی می مانند؟

◊متخصص شدن می‌تواند فواید بسیار زیادی داشته باشد، اما احتمال اینکه این تخصص، بخواهد بر قابلیت تفکر خلاق تان اثربگذار بسیار زیاد است! تحقیقات انجام شده ثابت کرده؛ تخصص شما می تواند باعث مرگ قوه خلاقیت شما شود…!!

جهت  مشاور ایزو در هر لحظه کارکنان فنی و کارشناس شرکت آریان گستر پاسخگوی شما می باشند،لذا همین حالا با ما تماس حاصل فرمایید.

ثروتمند شدن

◊نوآوری (در معنا، یعنی خلق چیزی جدید) همواره در خود فاکتوری نو بودن دارد،به هر میزان درباره چیزی بیشتر بدانید،به همان اندازه کمتر می توانید در همان زمینه به دستآوردهای بزرگی دست یابید،از طرف دیگر، تخصصی که شما را در راه ثروتمند شدن می خواهد همراهی کند،می تواند خلاقیت و اشتیاق تان را برای به دست آوردن ایده های جدید منهدم کند.

کِوین بودرا (Kevin Boudreau)

◊تحقیقاتی که توسط پرفسور کِوین بودرا (Kevin Boudreau) انجام شده، نشان می دهد افرادمتخصص نه تنها بدنبال ایده های جدید نمی روند، بلکه به شدت نسبت به ایده های جدید حساس هستند و آنها را به باد انتقاد می گیرند.

کارآفرینان

◊به هر میزان عمیق تر وارد مبحثی می شوید،به همان میزان سخت تر می توانید تغییر آن را بپذیرید و معمولا نسبت به هر تغییری بدبین هستید،دقیقا در همین شرایط است که کارآفرینان، کمتر متخصص گوی رقابت را از متخصصان می ربایند و با آن، ثروت خود را بنا می کنند.

تغییرات در رابطه 

◊این مورد، در روابط نیز صدق می کند،شما به هر میزان، در هر رابطه ای عمیق تر شوید،به همان میزان کمتر می توانید تغییرات را در رابطه تان ایجاد کنید و یا اگر در ورزشی به صورت تخصصی فعالیت می کنید،به سختی می توانید وارد ورزش دیگر شوید و از نو شروع کنید.

نوآوری

◊دلیل اینکه کارآفرینان کمتر متخصص هستند نیز دقیقا همین است،کارآفرینان بزرگ دنیا به علت کم بودن سواد تخصصی شان و به دلیل آنکه هرگز در موضوع مورد نظر زیاد عمیق نشده اند، به راحتی میتوانند خلاقانه درباره ان موضوع فکر کنند و بخواهند نوآوری های انجام دهند،افراد متخصص به علت تخصصی که دارند،بیش از حد لازم درباره تصمیم به خلاقیتشان فکر می کنند و همین امر باعث می شود بخواهند به صورت منطقی خلاقیتی ایجاد کنند که هرگز امکان پذیر نیست.

 

02177942240-77959675

در مسیر موفقیت با ما همراه باشید.

↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓

@Aryangostarco

شرکت آریان گستر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *