اصول مدیریتی یادگیری مداوم

اصول مدیریتی یادگیری مداوم

اصول مدیریتی یادگیری مداوم

 

 

مدیران خوب

مدیران خوب، مانند اسفنج هستند؛ آنها پیوسته دانش را جذب میکنند، جهان و محیط های کاری به سرعت در حال تغییر هستند، به همین دلیل به روز شدن دانش افراد برای توسعه و پیشرفت امری اجتناب ناپذیر است.

نقطه ی آغاز سقوط

لحظه ای که یک مدیر تصور میکند همه چیز را میداند دقیقا نقطه ی آغاز سقوط او خواهد بود؛ حکمت و خرد، تنها در میان کاغذ ها و کتاب ها مخفی نشده اند، بلکه آن ها را باید از میان مردم آموخت.

شخصیتی کنجکاو

مدیر، باید شخصیتی کنجکاو داشته باشد و به نشستن در پشت میز اکتفا نکند، او باید با مردم و افراد سازمانش در ارتباط باشد، در جلسات پرسش و پاسخ آزاد شرکت کند، اشخاص دیگری را که در تجارت او فعالیت میکنند و شبکه های مشابه خود در سازمان های دیگر را شناسایی کند و از اتفاقاتی که در حوزه ی فعالیت او می افتد خبر دار باشد.

مدیر هوشمند

اشتباهات بهترین راه برای یادگیری هستند؛ مدیر هوشمند، دفتری از اطلاعات ضروری و حیاتی دارو و نیاز های روزانه ی خود را برای افزایش آگاهی و دانش در آن یادداشت میکند.

 

جهت مشاوره ایزو و مشاوره مدیریت می توانید با کارشناسان آریان گستر تماس حاصل فرمایید، اگر به دنبال فرا گرفتن مباحث مدیریتی و مشاوره و مطالعه در زمینه بهبود بهره وری می باشید، با ما همراه باشید.

02177942240-77959675

مشاور ایزو 9001 تخصص ماست.

گواهینامه CE با آریان گستر
در مسیر موفقیت با ما همراه باشید.

شرکت آریان گستر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *