لوگو

اشتباهاتی که مدیران مرتکب می شوند و کارکنان خود را از دست می دهند

1- به کارکنان خود اهمیت نمی‌دهند.

بیش از نیمی از افرادی که شغل خود را ترک می‌کنند، این کار را به دلیل مشکلاتی که در روابط خود با رئیسشان دارند انجام می‌دهند. شرکت‌های موفق اطمینان حاصل می‌کنند که مدیرانشان این توانایی را دارند که بین حرفه‌ای بودن در کار و انسان بودن تعادل برقرار کنند.

موفقیت یک کارمند

از وظایف کارفرمایان است که موفقیت یک کارمند را جشن بگیرند، با کسانی که در شرایط سخت هستند همدردی کنند، و در عین حال افراد خود را به چالش بکشند،کارفرمایانی که در این زمینه ناموفق هستند، اغلب با درصد بالای تعویض کارمندان خود مواجه‌اند، غیر‌ممکن است که مردم بتوانند برای کسی بیش هشت ساعت کار کنند که خود را درگیر رابطه با کارمندان خود نمی‌کند و به چیزی جز بازدهی عملکرد آنها اهمیت نمی‌دهد.

جهت  مشاور ایزو در هر لحظه کارکنان فنی و کارشناس شرکت آریان گستر پاسخگوی شما می باشند.
2- به تعهدات خود احترام نمی‌گذارند.

وعده دادن به افراد، شما را در مرزی قرار می‌دهد که در یک سوی آن خوشحال کردن آنها قرار دارد و در سوی دیگر نارضایتی آنها، که منجر به رفتن‌شان خواهد شد،زمانی که به یک تعهد وفادار می‌مانید، درواقع در چشم کارکنان خود ارزش بیشتری پیدا می‌کنید؛ چرا که به آنها ثابت کرده‌اید که فردی مورد اعتماد و قابل‌احترام هستید (دو خصوصیت مهم برای یک رئیس) اما زمانی که تعهد خود را نادیده می‌گیرید، فردی بی‌توجه و نالایق جلوه خواهید کرد. اگر یک رئیس به تعهدات خود احترام نگذارد، چه دلیلی دارد که دیگران به او احترام بگذارند؟

مشاوره استراتژی با آریان گستر
3- افراد نامناسب را استخدام می‌کنند یا ترفیع می‌دهند.

کارکنان سخت‌کوش تمایل دارند که با افراد همفکر و حرفه‌ای کار کنند. هنگامی که مدیران در استخدام افراد خوب بی‌توجهی نشان می‌دهند، منجر به ایجاد بی‌انگیزگی در دیگر کارکنان می‌شوند. ترفیع مقام افراد نا‌مناسب، از استخدام افراد نامناسب نیز بدتر است اگر برای دست یافتن به ترفیع بیش از حد کار کنید، اما شخصی نالایق با چاپلوسی صاحب آن شود، این برایتان یک توهین بزرگ خواهد بود. تعجبی ندارد که این موضوع باعث شود افراد خوب کار خود را ترک کنند.

#ترک_کار_کارکنان

 

لذا همین حالا با ما تماس حاصل فرمایید.

02177942240-77959675

در مسیر موفقیت با ما همراه باشید.

↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓

 Instagram :@Aryangostarco

شرکت آریان گستر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *