77959675 - 02177942240

اشتباهاتی که مدیران مرتکب می شوند و کارمندان خود را از دست می دهند

اشتباهاتی که مدیران مرتکب می شوند و کارمندان خود را از دست می دهند را در متن زیر مطالعه بفرمایید:

4- اجازه نمی‌دهند که افراد علایق خود را دنبال کنند.

کارمندان با استعداد، پرشور نیز هستند اگر فرصت‌ مناسب برای آنها فراهم شود تا بتوانند به دنبال آنچه که در آنها شور و شوق ایجاد می‌کند بروند، بهره‌وری و رضایت شغلی در آنها افزایش خواهد یافت.

بهره‌ وری

اما بسیاری از مدیران می‌خواهند کارکنان خود را محدود کنند این مدیران می‌ترسند که اگر افراد بخشی از تمرکز خود را به علایق خود اختصاص دهند، بهره‌ وری در آنها کاهش پیدا کند اما این ترس بی‌اساس است مطالعات نشان می‌دهد افرادی که قادرند در جریان کار به دنبال علاقه‌مندی‌های خود باشند، حدی از خوشحالی و رضایتمندی را تجربه می‌کنند که باعث می‌شود بازدهی آنها ۵ برابر از حالت نرمال بیشتر باشد.

5- در توسعه مهارت‌های کارکنان خود ناموفق عمل می‌کنند.

زمانی که از مدیران در مورد بی‌توجهی به کارکنان سوال شود، سعی می‌کنند بهانه‌ای برای تبرئه کردن خود پیدا کنند و از کلماتی مانند “اعتماد”، “استقلال” و “توانمندسازی” استفاده کنند که کاملاً بی معنی است مدیران خوب به درستی مدیریت می‌کنند؛ صرفنظر از اینکه کارمندانشان تا چه حد با استعداد هستند. آنها به همه چیز توجه می‌کنند، به خوبی گوش می‌دهند و بازخوردهای مناسبی ارائه می‌دهند.

مدیریت ممکن است آغازی داشته باشد

مدیریت ممکن است آغازی داشته باشد، اما قطعاً انتهایی ندارد هنگامی که یک کارمند با استعداد دارید، این وظیفه‌ی شماست که حیطه‌هایی را شناسایی کنید که وی می‌تواند در آنها مهارت‌های خود را بهبود ببخشد، کارکنان با استعداد بیشتر از کارکنانی که استعداد کمتری دارند، تمایل دارند بازخورد کار خود را ببینند و این وظیفه‌ی شماست که بازخوردی مناسب ارائه دهید اگر این کار را نکنید، بهترین افرادتان را دلزده خواهید کرد.

مشاوره ایزو 9001 تخصص ماست.
6-در به چالش کشیدن افراد از لحاظ فکری، نا‌موفق هستند.

کارفرمایان بزرگ با به چالش کشیدن کارکنان خود، کارهایی را عملی می‌کنند که در ابتدا ناممکن به نظر می‌رسیدند، آنها اهدافی عالی انتخاب می‌کنند که افراد را مجبور کند از محدوده‌ی امن خود خارج بشوند. مدیران خوب هرکاری که در توانشان باشد انجام می‌دهند تا افرادشان به موفقیت دست پیدا کنند کارکنان باهوش و با استعداد از انجام کارهای خیلی ساده و کسل‌کننده خسته می‌شوند و درصدد پیدا کردن شغل‌ دیگری بر می‌آیند که توانایی‌های ذهنی آنها را به چالش بکشد.

#ترک_کار_کارکنان
#چالش

 

لذا همین حالا با ما تماس حاصل فرمایید.

02177942240-77959675

در مسیر موفقیت با ما همراه باشید.

↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓

 Instagram :@Aryangostarco

شرکت آریان گستر

Summary
Article Name
اشتباهاتی که مدیران مرتکب می شوند
Description
مدیریت ممکن است آغازی داشته باشد مدیریت ممکن است آغازی داشته باشد، اما قطعاً انتهایی ندارد هنگامی که یک کارمند با استعداد دارید، این وظیفه‌ی شماست که حیطه‌هایی را شناسایی کنید که وی می‌تواند در آنها مهارت‌های خود را بهبود ببخشد، کارکنان با استعداد بیشتر از کارکنانی که استعداد کمتری دارند، تمایل دارند بازخورد کار خود را ببینند و این وظیفه‌ی شماست که بازخوردی مناسب ارائه دهید اگر این کار را نکنید، بهترین افرادتان را دلزده خواهید کرد.
Author
Publisher Name
آریان گستر
Publisher Logo

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *