لوگو

استخدام افراد باهوش

استخدام افراد باهوش :چرا باید افراد باهوش‌تر از خودتان را استخدام کنید؟

شما می‌خواهید کارکنانی که صادق، پر انگیزه و باهوش هستند را استخدام کنید. اگر کسی که می‌خواهید استخدام کنید باهوش‌تر از شما باشد، دیگر نورِالانور است!جهت بالا بردن سطح دانش افراد سازمان و همچنین افزایش بهره وری در سازمان یک مشاور ایزو خوب نقش بسزایی به همراه دارد .

در این مطلب از «اچ آر یار» چهار دلیل می‌آوریم که چرا باید افراد باهوش‌تر از خودتان را استخدام کنید:

یک) افراد باهوش می‌دانند چگونه از توانمندی‌های خود در شرکت استفاده کنند. آن‌ها پیش‌تر تجربه‌هایی داشتند که می‌تواند در شرکت شما مثمر ثمر باشد. افراد باهوش چون توانمند هستند و قوت‌های زیادی دارند همواره روش‌های بهینه‌ای را برای انجام کارها پیدا می‌کنند.مشاوره سیستم مدیریت یکپارچه از استاندارد های مهم بین المللی محسوب میشود

دوم) افراد باهوش، کارآمد و فعال هستند. این افراد تقریبا بیش از میانگین بقیه افراد کار می‌کنند و از ساعات کاری حداکثر استفاده را می‌کنند. آن‌ها فعالانه در کار به دنبال ارتقای کارایی سازمان هستند و از ابزارهای موجود در سازمان به بهترین نحوی استفاده می‌کنند.

سوم) افراد باهوش خودشان را محدود به شرح شغلشان نمی‌کنند. موفق‌ترین کارکنان در شرکت کارکنانی هستند که صرفاً مشغول انجام وظایفی که در شرح شغلشان آمده است، نیستند بلکه طوری کار می‌کنند که انگار در شغل بالاتر از شغل خودشان مشغول هستند. این کارکنان معمولاً نیازهای مدیر یا رئیس خود را پیش‌بینی می‌کنند و با این کار خودشان را لایق ترفیع گرفتن می‌کنند. افراد باهوش مهم‌ترین شغلشان را کمک به شرکت در بزرگ‌تر و موفق‌تر شدن می‌دانند، بنابراین برای آن‌ها فرقی ندارد که در کجای سلسله مراتب سازمانی مشغول به کار هستند.

چهارم) افراد باهوش رئیسشان را به چالش می‌کشند. از این چالشی که میان رئیس و این افراد ایجاد می‌شود، شرکت بهره‌مند می‌شود. افراد باهوش با پرسیدن سؤال‌های چالشی و تلاش در یافتن پاسخ این سؤال‌ها شرکت را در بهتر شدن کمک می‌کنند.
جهت دریافت گواهینامه CE  گواهینامه مرتبط با انطباق با استاندارد های اروپایی با کارشناسان در این زمبنه تماس حاصل فرمایید.
بنابراین به عنوان مدیری موفق، هیچگاه از استخدام کسانی که مستعدتر و باهوش‌تر از خودتان هستند، نترسید و برعکس، فعالانه دنبال یافتن و استخدام این افراد باشید.

شماره های تماس:02177959675    02177942240

@Aryangostarc

در مسیر موفقیت با ما همراه شوید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *