77959675 - 02177942240

ارزیابی رعایت قوانین و مقررات قانونی :

متن زیر توضیحات عمومی در مورد ارزیابی رعایت الزامات قانونی ارائه می نماید.

نماینده مدیریت با همکاری کمیته راهبری ضمن بررسی قوانین و مقررات مدیریت انرژی و سایر الزامات قانونی که سازمان تقبل نموده توسط فرم ارزیابی دوره ای رعایت قوانین و الزامات  به شماره نسبت به ارزیابی ادواری رعایت قوانین و مقررات اقدام کرده ونسبت به بررسی دلایل احتمالی عدم تطابق با قوانین و مقررات مذکور و پیگیری اقدام اصلاحی و پیشگیرانه اقدام نموده و سوابق و مدارک را بایگانی می نماید .

یک نسخه از کلیه قوانین، مقررات، استانداردها، بخش نامه ها، آئین نامه ها و …. دریافتی و همچنین سوابق اعلام آنها به واحدها ، طبق روش اجرایی کنترل مستندات و سوابق در واحد تضمین کیفیت نگهداری می شود . لازم به ذکر است قوانین و مقررات جاری تا زمان اعتبار و جاری بودن آنها در محله های مربوطه نگهداری می شوند .ارزیابی رعایت الزامات قانونی می بایست در دوره های مشخص شده انجام گردد.این ارزیابی می بایست واقعی و بیانگر رعایت الزامات و یا عدم رعایت هر گونه از الزامات قانونی و تطابقی با شواهد عینی باشد.

الزامات قانونی نیز می بایست بر اساس الزامات مقرراتی و قانونی موجود در کشور مشخص گردد.الزامات قانونی و مقرراتی انتخابی نیست و می بایست مواردی که از طرف قانونگذار الزامی است مشخص گردد.سپس می بایست در فرمت های مشخص برای ارزیابی رعایت الزامات قانونی، این تعهدات ارزیابی گردد.

جهت مشاور ایزو  مانند ایزو 45001  کارشناسان آریان گستر پاسخگوی شما می باشند.

02177942240-77959675

در مسیر موفقیت با ما همراه باشید.

مشاوره ایزو 14001 تخصص ماست.

Cropped Aryan Gostar Logo 1 2

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *