ادامه مبحث ADAKAR

 ادامه مبحث ADAKAR

 ادامه مبحث ADAKAR

♦ مدل آدکار می‌تواند در برنامه‌ریزی مؤثر برای یک تغییر جدید و یا تشخیص علت شکست تغییر کنونی، به شما کمک کند. اجراء درست این مدل می‌تواند تغییر مؤثری را موجب شود.

عملکرد کارمندان

♦ اگر شما مدیر یک سازمان هستید و می‌خواهید سبک کاری در شرکت‌تان را تغییر دهید و یا به عملکرد کارمندان به کمک یک نرم‌افزار سرعت ببخشید عوامل متعددی از جمله عدم آشنائی با نحوه کار با نرم‌افزار، وقت‌گیر بودن آموزش و یادگیری نحوه کار نرم‌افزار، مخالفت اکثر کارمندان و مقاومت در برابر تغییر و… در وهله اول شما را از تغییر باز می‌دارد.

جهت  مشاور ایزو در هر لحظه کارکنان فنی و کارشناس شرکت آریان گستر پاسخگوی شما می باشند.
تغییر رفتار

♦ حال در محیطی دوستانه و صمیمی، اگر از رفتار دوست نزدیکتان، اعضاء خانواده و یا خودتان ناراضی هستید و این خلق ناراحت‌کننده تاکنون حتی با تذکرات دوستانه هم برطرف نشده، لازم است این ”مقاومت“ در مقابل تغییر رفتار که مانعی بر سر راه موفقیت‌های ماست به ”موافقت“ تبدیل شود.

مشاوره ایزو با آریان گستر
شرایط، مقاومت

♦ همواره در نظر داشته باشید که حتی در بهترین شرایط، مقاومت، واکنش طبیعی به تغییر است، آگاهی از تغییر جزء حیاتی در تغییر و گام اول آن به ‌شمار می‌آید.

موقعیت شخصی

♦ بهترین راه برای درک کاربردی بودن این مدل در جهت تغییر، استفاده از آن در یک موقعیت شخصی است.

رفتاری مناسب

♦ ابتدا مشکلی را شناسائی کنید که در حال حاضر در شخص دیگری (یک دوست، همکار و یا عضو خانواده) وجود دارد که لازم است تغییر کند و با رفتاری مناسب جایگزین شود.

کیفیت کاری

♦ حال به‌طور خلاصه تغییری را که می‌خواهید در این فرد ایجاد کنید، تشریح نمائید. برای بهتر بودن کیفیت کاری مراحل مدل را در یک جدول وارد کنید.

 سوالات مدل آدکار

♦  تشریح خلاصه تغییر:/درصد

♦  آگاهی از نیاز به تغییر؟
♦  تمایل به انجام تغییر؟
♦  دانش درباره چگونگی تغییر؟
♦  توانائی تغییر؟
♦  تقویت مداومت تغییر؟

 

لذا همین حالا با ما تماس حاصل فرمایید.

02177942240-77959675

در مسیر موفقیت با ما همراه باشید.

↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓

 Instagram :@Aryangostarco

شرکت آریان گستر

Summary
Article Name
 ادامه مبحث ADAKAR
Description
 سوالات مدل آدکار ♦  تشریح خلاصه تغییر:/درصد ♦  آگاهی از نیاز به تغییر؟ ♦  تمایل به انجام تغییر؟ ♦  دانش درباره چگونگی تغییر؟ ♦  توانائی تغییر؟ ♦  تقویت مداومت تغییر؟
Author
Publisher Name
آریان گستز
Publisher Logo

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.