لوگو

اختلالات شخصیتی رایج در رهبران و مدیران

اختلالات شخصیتی رایج در رهبران و مدیران با ما همراه باشید:

چه ویژگی هایی باعث موفقیت می شوند؟

Understanding the Dark Side،اغلب تصور بر این است که توانمندی های ذاتی مثل هوش بالا، توان یادگیری، نیل به آرزوهای بلند و مهارت های گسترش روابط اجتماعی و تعامل با دیگران از عناصر کلیدی موفقیت هستند اما این خصوصیات همواره با یک سری نقاط ضعف شخصیتی همراه هستند که مانع از تاثیر گذاری ویژگی های مثبت و بروز توانمندی های شما می شود. ویژگی هایی که بعضا خنثی و بی اثر و در بعضی جاها شاید سودمند هم باشند؛ به شرط آن که تحت کنترل ومدیریت قرار گیرند. در غیر این صورت مضر و مخرب بوده و در خلاف جهت نوآوری و توانمندی های ذاتی شما حرکت می کنند.

ویژگی های مشترک بیشتر رهبران و مدیران که بیانگر نوعی اختلالات شخصیتی است؛ کدامند؟
ویژگی های 11 گانه ای که سایه تاریک شخصیت شما را شکل داده اند، بشناسید:

1- گستاخ
2- محتاط
3- بوقلمون صفت (رنگارنگ)
4- زحمت کش
5- مطیع
6- هیجانی و ناپایدار
7- تخیلی
8- آسوده خاطر
9- بدجنس و آب زیر کاه
10- بی تفاوت
11- منفی باف و دیرباور

 

جهت  مشاوره ایزو در هر لحظه کارکنان فنی و کارشناس شرکت آریان گستر پاسخگوی شما می باشند،لذا همین حالا با ما تماس حاصل فرمایید. این شرکت یکی از مجموعه های فعال در زمینه مشاوره مدیریت در سکتورهای مختلف برای مثال مشاوره مدیریت استراتژی، مشاوره تعالی سازمانی و بهبود و …. می باشد.

ارائه خدمات مشاوره ایزو یکی از اصلی ترین فعالیت ها و خدمات قابل ارائه توسط شرکت آریان گستر می باشد. این شرکت بیش از 12 سال سابقه در زمینه مشاوره سیستم های مدیریتی داشته و اماده ی کمک و ارائه خدمات برای طراحی سیستم بهبود مداوم می باشد.

02177942240-77959675

مشاوره ایزو 9001 تخصص ماست.

در مسیر موفقیت با ما همراه باشید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *