آموزش سرمایه‌گذاری به کودک

آموزش سرمایه‌گذاری به کودک

آموزش سرمایه‌گذاری به کودک

آموزش سرمایه‌گذاری به کودک را می توانید در متن زیر دنبال بفرمایید:

◊هرگز برای آموزش سرمایه‌گذاری به کودک خیلی زود نیست،چه درک ارزش پول اسباب بازی جدیدی که آنها می خواهند و چه ارزش پس‌انداز.

وارن بافت
بخش دوم:

◊آن را تبدیل به سرگرمی کنید،هیچ کس، نمی خواهد خسته بشود، به خصوص کودکان! اگر می خواهید کودکان خود چشم انداز مثبت در سرمایه‌گذاری داشته باشند، باید آن را تبدیل به سرگرمی کنید، به طوریکه بتوانند با این کار ارتباط برقرار کنند.

مونوپولی

◊مونوپولی (یا مشابه آن بازی روپولی و یا سایر بازی ها که در ایران هم هست) یک بازی محبوب است، زیرا کودکان بدست آوردن پول را دوست دارند، درست مثل بزرگسالان،شما می‌توانید در این بازی به فرزندان خود آموزش دهید که چگونه پول خود را چند برابر و یا صاحب یک بخشی (سهم) از شرکت‌های مورد علاقه خود بشوند.

بچه ها خودشان پول خود را مدیریت کنند

◊همه ما با تمرین کردن، یاد می‌گیریم،بنابراین اجازه دهید بچه‌ها هم خودشان مدیریت کنند و درس‌های مالی با ارزشی را یاد بگیرید،آنها ممکن است اشتباه کنند، اما اشتباهات کوچک خواهد بود و ممکن است از اشتباهات بزرگتر در بزرگسالی جلوگیری کند.

استراتژی مالی

◊بچه ها از سن بسیار کم در معرض مسائل مالی قرار دارند،پس چرا به آنها کمک نکنیم که عادت‌های سالم و درست در این زمینه را زودتر یاد بگیرند،دارم بافت راهی را برای آموزش استراتژی مالی خود پیدا کرد،او انیمیشنی تحت عنوان Secret Millionaires Club وارد بازار کرد و در این مجموعه راهنمایی به بچه ها در زمینه سرمایه‌گذاری ارائه کرد تا این فعالیت را برای آنها لذت بخش کن،کودکان و نوجوانان درس‌های عملی و ارزشمندی در مورد مدیریت پول یاد می‌گیرند.

کمبود بودجه

◊شخصیت اصلی این مجموعه به شکل واقعی وارن بافت درست شده است،داستان آن مربوط به چهار دوست می‌باشد که مدرسه آنها با مشکل کمبود بودجه برای موسیقی و بخش های دیگر مواجه شده است و آنها نیاز به توصیه‌های مالی دارند که به وارن بافت بر می‌خورند.

بچه‌ها مسائل مالی را به دو روش مختلف یاد می‌گیرند:

◊از تجربه‌های خود و از تماشای پدر و مادر،کودکان خود را در معرض موفقیت‌های مالی از طریق تجربه‌های مثبت قرار دهید و الگوی خوبی برای آنها باشید.

↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓

@Aryangostarco

شرکت آریان گستر

Summary
Article Name
آموزش سرمایه‌گذاری
Description
استراتژی مالی بچه ها از سن بسیار کم در معرض مسائل مالی قرار دارند،پس چرا به آنها کمک نکنیم که عادت‌های سالم و درست در این زمینه را زودتر یاد بگیرند،دارم بافت راهی را برای آموزش استراتژی مالی خود پیدا کرد،او انیمیشنی تحت عنوان Secret Millionaires Club وارد بازار کرد و در این مجموعه راهنمایی به بچه ها در زمینه سرمایه‌گذاری ارائه کرد تا این فعالیت را برای آنها لذت بخش کن،کودکان و نوجوانان درس‌های عملی و ارزشمندی در مورد مدیریت پول یاد می‌گیرند.
Author
Publisher Name
آریان گستر
Publisher Logo

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *