لوگو

راز برای داشتن کارمندانی شاد

راز برای داشتن کارمندانی شاد را در متن زیر می توانید انجام بدهید:

قسمت اول

مطالعات نشان داده است کارکنانی که دارای رضایت شغلی بالایی هستند عمدتاً نسبت به آن شرکت سازنده‌تر، پرکارتر و وفادارتر هستند.

رضایت مشتری

کلید موفقیت در کسب‌وکار، تنها در رضایت مشتری نیست بلکه به میزان اطمینان کارمندان از این است که امنیت شغلی خواهند داشت و شرکت آنها را حمایت می‌کند.

کارمندانی شاد

در ادامه چند راه حل ساده و مؤثر برای داشتن کارمندانی شاد، وفادار و سازنده و کمک به حفظ شادی و بهره‌وری کارکنان شما آورده شده است:

۱ – پیشرفت آن‌ها را نادیده نگیرید

درست است که انتقاد سازنده به افراد کمک می‌کند تا در مسیر درست حرکت کنند ولی شما باید به کارهای خوب کارکنان خود توجه کرده و به آن‌ها بگویید که احتمالاً به سمت آینده‌ای روشن پیش خواهند رفت،این کار انگیزه بهتر شدن را در کارکنانتان افزایش خواهد داد.

۲ – مقتدر باشید

شاید فکر کنید که شوخی مدام با کارمندان باعث ایجاد حس صمیمیت در آن‌ها و افزایش بهره‌وری‌شان می‌شود، اما این‌یک اشتباه بزرگ است، چون با این کار کارمندان به خود اجازه می‌دهند کمتر کار کنند،شمارا جدی نگیرند و همچنین در تصمیم‌گیری‌های شما دخالت کنند و در صورت برخورد با آنها حس خواهند کرد در رفتارتان دوگانگی وجود دارد،پس شما می‌توانید به‌جای این کار، مدیری مقتدر و درعین‌حال صمیمی باشید تا کارمندانتان حس خوبی از شما دریافت کنند.

۳ – کارمندان خود را بخشی از شرکت بدانید.

-افزایش اطلاعات تیم، یکی از کلیدهای اساسی داشتن کسب‌وکار موفق است.

-برای ایجاد ارتباط با کارمندان و اعتمادسازی، بهتر است در مورد آینده و اهداف شرکت با آن‌ها صحبت کنید.

-این کار باعث می‌شود آن‌ها احساس ارزشمندی کنند و بدانند که سخت کار کردنشان برای تحقق یک هدف عالی خواهد بود.

ادامه دارد…

 

 

جهت  مشاوره ایزو در هر لحظه کارکنان فنی و کارشناس شرکت آریان گستر پاسخگوی شما می باشند،لذا همین حالا با ما تماس حاصل فرمایید.

02177942240-77959675

مشاوره ایزو 9001 تخصص ماست.

در مسیر موفقیت با ما همراه باشید.

شرکت آریان گستر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *