77959675 - 02177942240

شرکتی که کارکنانش فقط چهار روز در هفته کار می‌کنند

شرکتی که کارکنانش فقط چهار روز در هفته کار می‌کنند که می توانید در متن دنبال بفرمایید:

شرکت نورمالی‌ Normally برخلاف اسمش که در انگلیسی به معنای عادی و معمولی است، به هیچ عنوان شرکت عادی ای نیست و از همان آغاز فعالیتش در سال ۲۰۱۴ تفاوت‌های زیادی با سایر شرکت‌ها داشت.

برای کارکنان‌ شان خیلی ارزش قائل شوند

اگر به وب‌ سایت این شرکت سری بزنید درمی‌یابید که با شرکتی غیرعادی روبه رو هستید که بنیانگذارانش از همان آغاز قصد داشتند برای کارکنان‌ شان خیلی ارزش قائل شوند و به همین منظور تصمیم گرفتند تا تعطیلات آخر هفته کارکنان را از دو روز به سه روز افزایش دهند و این یعنی چهار روز کاری در هفته.

جهت مشاور ایزو و بالا بردن سیستم کیفیت سازمان خود می توانید با کارشناسان آریان گستر تماس بگیرید.
درآمدزایی شرکت

بنیانگذاران این شرکت که در زمینه طراحی و تحقیقات دیتا فعالیت می‌کند و به شرکت‌های مشهوری همچون گوگل خدمات می‌دهد، معتقد هستند که چهار روز کار کردن در هفته نه تنها کافی‌ است و مشکلی برای درآمدزایی شرکت ایجاد نمی‌کند، بلکه باعث می‌شود تا کارکنان هم شادتر و سالم‌ تر باشند و هم بهره‌وری بیشتری را به ثبت برسانند و از همه مهم‌تر اینکه کارکنان و البته مدیران شرکت فرصت بیشتری برای وقت گذراندن با خانواده و عمل به وظایف فردی شان داشته باشند.

گواهینامه CE  اروپا از تخصص های ماست.
دغدغه‌های زندگی شخصی

در واقع در شرکت نورمالی، افراد در زمان حضور در محل کار با تمام وجودشان و فارغ از دغدغه‌های زندگی شخصی شان کار می‌کنند، چرا که می‌دانند بعد از هر چهار روز کاری در هفته یک تعطیلات آخر هفته سه روزه انتظارشان را می‌کشد.

شرکت نورمالی

نکته جالب‌تر درباره شرکت نورمالی اینکه با وجود اضافه شدن یک روز به تعطیلات آخر هفته کارکنان، آنها به هیچ عنوان مجبور نیستند بعد از پایان ساعت رسمی کارشان در شرکت برای مدت بیشتری در محل کارشان حضور داشته باشند و این اجازه را دارند که راس ساعت ۵ محل کارشان را ترک کنند و جالب آنکه تقریبا تمام کارکنان شرکت به صورت داوطلبانه و با رضایت کامل هر روز چند ساعتی را پس از اتمام ساعات رسمی کاری شان در شرکت باقی می‌مانند و کارهای شان را با بالاترین کیفیت ممکن انجام می‌دهند.

موفق‌ترین شرکت‌ها

به همین دلیل هم هست که شرکت نورمالی جزو موفق‌ترین شرکت‌های انگلیسی است که یکی از بالاترین آمار رشد و درآمدزایی و بهره وری سازمانی در انگلستان را به خود اختصاص داده است.

 

با شماره های زیر ارتباط برقرار بفرمایید:
02177942240-77959675

در مسیر موفقیت با ما همراه باشید.

↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓

 Instagram :@Aryangostarcoشرکت آریان گستر

Summary
Article Name
چهار روز در هفته کار می‌کنند
Description
شرکت نورمالی نکته جالب‌تر درباره شرکت نورمالی اینکه با وجود اضافه شدن یک روز به تعطیلات آخر هفته کارکنان، آنها به هیچ عنوان مجبور نیستند بعد از پایان ساعت رسمی کارشان در شرکت برای مدت بیشتری در محل کارشان حضور داشته باشند و این اجازه را دارند که راس ساعت ۵ محل کارشان را ترک کنند و جالب آنکه تقریبا تمام کارکنان شرکت به صورت داوطلبانه و با رضایت کامل هر روز چند ساعتی را پس از اتمام ساعات رسمی کاری شان در شرکت باقی می‌مانند و کارهای شان را با بالاترین کیفیت ممکن انجام می‌دهند.
Author
Publisher Name
آریان گستر
Publisher Logo

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *