لوگو

مفهوم ارزش مشتری چیست و چه تاثیری در کسب‌و‌کار شما دارد؟

مفهوم ارزش مشتری چیست و چه تاثیری در کسب‌و‌کار شما دارد؟با ما همراه بمانید:

قسمت پایانی

♦نکته اینجاست تا زمانی که ندانید بازگشت سرمایه‌‌تان چقدر باید باشد، نخواهید فهمید که چطور باید یک بودجه‌ی بازاریابی بهینه را طرح‌ریزی نمایید،این شناخت بسیار حیاتی است زیرا به شما کمک خواهد کرد تا تصمیمات بازاریابی خود را بر پایه‌ی واقعیت اعداد خود اتخاذ کنید نه براساس وعده‌های چند برنامه‌ی رسانه‌ای جدید.

جهت  مشاوره ایزو در هر لحظه کارکنان فنی و کارشناس شرکت آریان گستر پاسخگوی شما می باشند.

♦شناخت ارزش مشتری به شما امکان می‌دهد که ببینید چطور می‌توانید تخفیف بدهید.

♦این روش به شما کمک خواهد کرد تا از تأثیرات مخرب تخفیف در زمانی که کسب‌و‌کار شما برای بقا نیاز به جریان نقدی دارد، اجتناب کنید.

♦علاوه بر این، شما روش‌های نوآورانه‌ای برای ارزش‌آفرینی و ارائه‌ی پیشنهاداتی خواهید یافت که باعث ارتقای حمایت مشتریان از کسب‌و‌کار و در نهایت بالارفتن میزان کلی ارزش مشتری خواهد شد.

♦در نتیجه زمانی را برای گردآوری اعداد و محاسبه‌ی این معادله کنار بگذارید به خصوص اگر در مرحله‌ی برنامه‌ریزی برای کسب‌و‌کار هستید.

مشاوره در امر مدیریت با آریان گستر

♦به یاد داشته باشید که در این اعداد تغییر ایجاد کنید و ببینید که ‌آیا برنامه‌های فعلی شما از اعدادی که به آن رسیده‌اید پشتیبانی می‌کند یا نه.

♦اگر چنین اتفاقی بیفتد، خیلی عالی خواهد بود، اگر نه، باز هم عالی است زیرا با این کار مشخص کرده‌اید که چه چیزی را باید تغییر بدهید تا این اعداد در واقعیت و بیرون از کاغد هم حاصل شوند.

♦در پایان، اعداد ارزش مشتری است که تعیین‌کننده‌ی موفقیت نهایی شرکت شما خواهد بود.

 

لذا همین حالا با ما تماس حاصل فرمایید.

02177942240-77959675

در مسیر موفقیت با ما همراه باشید.

↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓

@Aryangostarco

شرکت آریان گستر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *