لوگو

عادات موفق شدن

متن زیر مطالبی را در مورد عادات موفق شدن ارائه می نماید:

۵ عادتی که برای موفق شدن باید آن‌ها را ترک کنید

آیا آماده‌ی موفق شدن هستید اما برای رسیدن به آن با مشکلاتی رو به رو می‌شوید؟ تقریباً همه‌ی انسان‌های روی زمین دوست دارند موفق شوند اما همه‌ی آن‌ها روش رسیدن به آن را نمی‌دانند،مقالات زیادی در مورد کارهایی که باید برای موفقیت انجام داد وجود دارند اما برای رسیدن به آن باید از چه کارهایی دوری کرد؟

خودخواه بودن

وقتی در کسب و کار خودخواه باشید به نظر می‌رسد که به مشتریان خود اهمیت نمی‌دهید منظور از خودخواه نبودن این نیست که اصلاً به فکر خود نباشید، زیرا اگر به فکر خود نبودید چگونه می‌توانستید کسب و کارتان را رشد دهید؟خودخواه نبودن می‌تواند کمی دشوار باشد زیرا همه اول به خودشان فکر می‌کنند و درک احساسات دیگران نیز بسیار سخت‌تر است،علیرغم‌ همه‌ی این‌ها تلاش برای کمک به دیگران به صورت روزانه هر چه قدر هم که کوچک باشد می‌تواند به تقویت کسب و کارتان، ایجاد روابط و داشتن حس بهتری نسبت به خود به شما کمک کند.

 پذیرفتن ترس‌ها

از چه می‌ترسید؟ از عنکبوت؟ ارتفاع؟ مار؟ تاریکی؟ شکست؟ همه‌ی این‌ها ترس‌های بسیار رایج هستند، اما زمانی که ترس خود را به حال خود رها می‌کنید به آن اجازه می‌دهید که تبدیل به مانعی در سر راه شما شود و این امر می‌تواند قدرت را از شما بگیرد. بنابراین چگونه با ترس‌هایمان مقابله کنیم؟با چیز‌های کوچکی که از آن می‌ترسید آغاز کنید.

ترس‌های کوچک

این ترس‌های کوچک مثلا می‌تواند صحبت کردن با فردی تازه باشد، در این صورت کم کم می‌توانید به ترس‌های بزرگ نیز بپردازید،کلید خلاص شدن از ترس این است که یادتان باشد این ترس‌ها در زندگی همگان وجود دارند و حتی اگر در مقابله با آن شکست خوردید، همیشه می‌توانید دوباره امتحان کنید.

 تنبل بودن

آیا تا به حال روز جمعه‌ای داشتید که در آن تمام روز را در تختخواب گذرانده‌اید؟ داشتن چنین روزهایی هر از گاهی بد نیست اما تبدیل شدنش به عادت آسان است، فعال بودن به صورت روزانه در زندگی بخش بسیار مهمی از موفق شدن است،هر روز باید تلاش کنیم تا بخشی از زندگی‌مان ‌را تقویت کنیم. تعیین اهداف با موعد مقرر به شما کمک می‌کند تا از بهتر کردن زندگی خود مطمئن شوید.

حس شایستگی زیاد

دانستن ارزش خود بسیار اهمیت دارد، اما فکر کردن به اینکه همه چیز شایسته شماست امری کاملاً متفاوت است،احساس شایستگی می‌تواند کسب و کارتان را کاملاً تخریب کند، اگر فکر می‌کنید که ارزش شما بالاتر از آن‌ها است پس چرا برای آن‌ها کار می‌کنید؟ اگر قادر به جذب مشتری نیستید پس حتماً یک مشکلی وجود دارد، باید این مشکل را پیدا کرده و برای رفع آن تلاش کنید.

تجارتتان شکست خواهد خورد

اگر فقط یک گوشه بنشیند و فکر کنید که کسب و کارتان همه‌ی امکانات را دارد و شما لایق همه‌ی مشتریان هستید در این صورت هیچ مشکلی حل نخواهد شد و تجارتتان شکست خواهد خورد، این امر فقط مربوط به بخش کسب و کار زندگی‌مان نمی‌شود بلکه همه‌ی جنبه‌ها را در برمی‌گیرد.

 معاشرت با افراد سمی

کسانی که با آن‌‌ها معاشرت می‌کنید بر شما و زندگی‌تان اثر می‌گذارند،اگر می‌خواهید موفق شوید پس عقل حکم می‌کند که با کسانی معاشرت کنید که شما را به سمت این مسیر تشویق و راهنمایی می‌کنند،بعضی‌ها ممکن است بگویند که فقط به خاطر اینکه دوستانتان موفق نیستند نباید آن‌ها را کنار بگذارید، اما شما همیشه می‌توانید دوستان جدید پیدا کنید. داشتن استانداری بالا برای افراد اطرافتان بسیار مهم است، زیرا که آن‌ها بیشتر از آنچه که فکر می‌کنید بر شما اثر می‌گذارند.

موفقیت هیچ‌وقت آسان نیست

باید مدام برای رسیدن به آن تلاش کنید، خودداری از ۵ کار معرفی شده می‌تواند شما را در مسیر درستی قرار دهد، منظور این نیست که دوری از انجام این کارها موفقیت آنی به دنبال خواهد داشت، اما شروع خوبی محسوب می‌شود. همیشه در خاطر داشته باشید که موفقیت یک مقصد نیست بلکه طرحی از زندگی است.

مشاوره ایزو 

ایزو 9001

مشاوره تعالی سازمانی 

شماره های تماس:02177959675    02177942240

@Aryangostarc

در مسیر موفقیت با ما همراه شوی

شرکت آریان گستر