شاد کردن همکارانتان

برای شاد کردن همکارانتان تلاش کنید

برای شاد کردن همکارانتان تلاش کنید و متن زیر را دنبال بفرمایید:

وجود اطرافیان شاد در محیط کار باعث شادی شما می‌شود‌‌،هر چه شما به افراد شاد نزدیک‌تر باشید،درصد بالاتری از شادی و انرژی مثبت ناشی از آن، نصیبتان می‌شود و در نتیجه تداوم یافتن این محیط شاد و پرانرژی است که بهره‌وری هم به نحو چشمگیری افزایش می‌یابد‌‌.

ایندورفینز

اگر در اطراف ما افراد شاد حضور ندارند بکوشیم با تشویق دیگران به شاد بودن، بر شادی خودمان بیفزاییم‌‌،تحقیقات علمی دانشمندان نشان داده هنگامی که در حال خنداندن و روحیه دادن به دیگران هستید،ماده‌ای به نام «ایندورفینز» وارد جریان خونتان می‌شود که از آن به‌عنوان «ماده شیمیایی که در ما احساس خوشی و سرزندگی پدید می‌آورد‌‌» یاد می‌شود‌‌ پس خیلی خوب است که همگان بیشتر مشوق شادی باشند تا مصرف کننده وگیرنده شادی.

هزاران راه برای شادتر کردن دیگران وجود دارد:

-تعریف و تمجید از آنها
-دادن هدیه‌های کوچک و نه‌چندان گران‌قیمت
-داستان تعریف کردن
-انجام کار گروهی
-پیشنهاد روش‌هایی برای مقابله با استرس
-گوش فرا دادن به مشکلات دیگران.

این فهرست را می‌توان تا بی نهایت ادامه داد و این یک واقعیت است که هر چه برای شادتر کردن دیگران بیشتر تلاش کنید، ‌شادی بیشتری نصیب خودتان خواهد شد‌‌.

نگرانی و ناراحتی درباره کار و زندگی‌

وقتی شما دیگران را به خندیدن و شاد شدن وادار می‌کنید، مثل این است که در کارش به او کمک می‌کنید و غیرمستقیم از او می‌خواهید از نگرانی و ناراحتی درباره کار و زندگی‌اش خودداری کند،اگر چنین شود، احساس رضایت و شادکامی شما نیز چند برابر خواهد شد‌‌.

 

 

 

جهت مشاوره ایزو 9001 در هر لحظه کارکنان فنی و کارشناس شرکت آریان گستر پاسخگوی شما می باشند،لذا همین حالا با ما تماس حاصل فرمایید.

02177942240-77959675

مشاوره استراتژی با آریان گستر

در مسیر موفقیت با ما همراه باشید.

شرکت آریان گستر

Summary
Article Name
شاد کردن همکارانتان
Description
-تعریف و تمجید از آنها -دادن هدیه‌های کوچک و نه‌چندان گران‌قیمت -داستان تعریف کردن -انجام کار گروهی -پیشنهاد روش‌هایی برای مقابله با استرس -گوش فرا دادن به مشکلات دیگران.
Author
Publisher Name
آریان گستر
Publisher Logo

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخذ ایزو گواهینامه ایزو گواهینامه CE آموزش ایزو