تغيير مسير مديريت در ٢٠١٩

تغيير مسير مديريت در ٢٠١٩

 

 

 

آینده آموزش و یادگیری

تعامل دانشگاه با خانه، دانشجو شدن همه افراد در هر سطح و طبقه، از بین رفتن فضیلت هایی همچون مدرک و سواد و محفوظات تئوریک، به خدمت گرفتن اینستاگرام، تلگرام و فیس بوک، به خدمت گرفتن پلت فرم هایی همچون لینکدین، نتفلیکس، کورسرا و ای دی ایکس، به خدمت گرفتن دانشگاه ها و مراکز آموزشی و مؤسسات یادگیری و نهایتا پذیرش بیش از میلیون ها داوطلب دوره های آموزشی از دستاوردهای PLC در قرن بیست و یکم خواهد بود.

یادگیری شخصی ابری یا همان PLC (Personal Learning Cloud) یک پدیده یادگیری معجزه آسای در حال ظهور که در یک دهه اخیر مقدمات ظهور آن شکل گرفته است. یکی از اجزای PLC، اعجوبه ای به نام MOOC است.

دوره های باز و آ نلاین انبوه Massive Open Online Courses

در کمال ناباوری شاهد ظهور یک اکوسیستم یادگیری خواهیم بود که برای صاحبان خود درآمدهای افسانه ای خلق خواهد کرد،سریع، ارزان و نافذ ولی با تضمین انتقال مهارت های مورد نیاز؛ کاری که فقط از PLC برخواهد آمد.

ادامه دارد…

 

جهت  مشاوره ایزو در هر لحظه کارکنان فنی و کارشناس شرکت آریان گستر پاسخگوی شما می باشند،لذا همین حالا با ما تماس حاصل فرمایید.

02177942240-77959675

مشاوره در امر مدیریت با آریان گستر

در مسیر موفقیت با ما همراه باشید.

شرکت آریان گستر

 

Summary
Article Name
تغيير مسير مديريت در ٢٠١٩
Description
دوره های باز و آ نلاین انبوه Massive Open Online Coursesدر کمال ناباوری شاهد ظهور یک اکوسیستم یادگیری خواهیم بود که برای صاحبان خود درآمدهای افسانه ای خلق خواهد کرد،سریع، ارزان و نافذ ولی با تضمین انتقال مهارت های مورد نیاز؛ کاری که فقط از PLC برخواهد آمد.
Author
Publisher Name
آریان گستر
Publisher Logo

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخذ ایزو گواهینامه ایزو گواهینامه CE آموزش ایزو