لوگو

برند شدن در بازار کنونی

 

 

 

آگاهی برند

آگاهی برند به عنوان سطح دانش و تجربه مصرف کننده از نام و نشان تجاری تعریف شده است که به عنوان عامل تاثیرگذار در رفتار مصرف کننده می باشد همچنین آگاهی از برند اطلاعاتی است که برند یک سازمان از طریق تبلیغات،تسهیلات خدماتی و ظاهر ارائه دهندگان خدمات، نام سازمان و آرم آن ارائه می نماید.

تصویر برند

تصویر برند، به عنوان تصور کلی شکل گرفته در ذهن عموم مردم، در مورد یک شرکت توصیف شده است. تصویر برند، ادراک سازمان در حافظه مصرف کننده است و به عنوان فیلتری عمل میکند که درک عملکرد شرکت را تحت تاثیر قرار میدهد همچنین به عنوان عاملی پر اهمیت در ارزشگذاری فراگیر خدمات شرکت شناسایی میشود.

ارتباط دهان به دهان الکترونیکی

ارتباط دهان به دهان الکترونیکی شکل جدید بازاریابی دهان به دهان است که توسط اینترنت، وسایل الکترونیکی و شبکه های اجتماعی انجام می شود. ارتباط دهان به دهان الکترونیکی، تبادل اطلاعات محصول و خدمات میان افرادی است که در دنیای مجازی به هم پیام میدهند همچنین کلیه ارتباطات غیررسمی مصرف کنندگان از طریق تکنولوژی مبتنی بر اینترنت، در ارتباط با کاربرد یا ویژگیهای کالاها یا خدمات خاص و یا فروشندگان آن ها تعریف می شود.

تعهد

تعهد یک حالت درونی روان شناختی است که به اشیاء یا سایر اشخاص برای ارتباط مستمر مربوط می شود. مشتریان متعهد یک دلبستگی ویژهای به برندها، محصولات و یا شرکتها دارند که این خود بر سایر مشتریان تاثیر میگذارد و سایر مصرف کنندگان نیز برای درک سود، مشارکت و حس تعلق، ارزشها و منابع خود را با شرکت ها به اشتراک میگذارند و به سود شرکت کمک کنند و خواستار حفظ روابط متقابل با آن ها میباشند.

 

جهت مشاوره ایزو 9001 در هر لحظه کارکنان فنی و کارشناس شرکت آریان گستر پاسخگوی شما می باشند،لذا همین حالا با ما تماس حاصل فرمایید.

02177942240-77959675

مشاوره استراتژی با آریان گستر

در مسیر موفقیت با ما همراه باشید.

شرکت آریان گستر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *