لوگو

از کارکنان ممتاز خود نهایت استفاده را ببرید

 

 

باید مدیر بسیار خوش شانسی باشی که از وجود این کارکنان ممتاز در سازمان خود بهره مند شوید. اما اغلب مدیران ایرانی از کارکنان ممتاز می ترسند و هر اقدامی می کنند که این کارکنان سازمان را ترک کنند،اما مدیرانی که به حفظ و نگهداشت این کارکنان علاقمندند توصیه میکنم نکات زیر را رعایت کنند تا بتوانند از توانایی ها و استعدادهای آنها نهایت استفاده را ببرند.

آنها را به توانایی ها و مهارت هایتان ترغیب کنید:

کارکنان ممتاز خود را به چالش بکشید و در شرایط سخت قرار دهید. نقاط قوت و ضعف آنها را شناسایی و بر همین اساس وظایف مشخصی را برای آنها طراحی کنید تا با تکیه بر آموخته های خود نقاط ضعف را برطرف کنند.

فرصت درخشش را در اختیار آنها قرار دهید:

کارکنان ممتاز خود را پنهان نکنید و آنها را در معرض دید عموم قرار دهید. بگذارید دیگران با توانایی ها و دستاورد های آنها آشنا شوند. چنانچه این افراد بتوانند چهره خوب و موفقی از خود نشان دهند، تصویر سازمان نیز بهبود خواهد یافت.

فرصت لازم برای پیشرفت را در اختیار آنان قرار دهید:

کارکنان ممتاز برای پیشرفت نیازمند امکانات و فرصت های ویژه ای هستند. تمام آنچه برای پیشرفت آنها لازم است را در اختیارشان قرار دهید و مانع آنها نشوید، منافع آنها به سازمان بر میگردد یک مدیر توانمند از رشد کارکنانش نمیترسد.

 

جهت  مشاوره ایزو در هر لحظه کارکنان فنی و کارشناس شرکت آریان گستر پاسخگوی شما می باشند،لذا همین حالا با ما تماس حاصل فرمایید.

02177942240-77959675

مشاوره ایزو 9001 تخصص ماست.

در مسیر موفقیت با ما همراه باشید.

شرکت آریان گستر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *