لوگو

آدمهای تعارض گریز

 

 

-برخی افراد وقتی احساس می کنند در مورد آنها با بی انصافی رفتار شده به جای اعتراض، سکوت می کنند. آنها به خودشان می گویند: ” ولش کن، ارزشش را ندارد”، “شر بپا نکن! ” یا ” احساس واقعیت را ابراز نکن”، آنهاعادت دارند علیرغم میل باطنی بظاهر لبخند بزنند و به نشانه توافق سرتکان بدهند.

-نتیجه این می شود که همیشه در تعارض ها عقب می نشینند، سکوت می کنند و خواسته و نیاز خود را قربانی می کنند تا رابطه با دیگران را از دست ندهند ولی بعد از مدتی احساس بازنده بودن به سراغشان می آید و حالشان از خودشان بد می شود.

-آدم های تعارض_گریز باید یاد بگیرند احتیاط افراطی خود را کنار بگذارند و برای نیازهایشان بجنگند وگرنه همیشه ناکام باقی می مانند، باید تمرین کنند تا احساسات و نظراتشان را ابراز کنند و از اختلاف نظر و تعارض نترسند.

-مشکل اینجاست که این افراد حتی وقتی خواسته خود را فدای دیگران نمی کنند عذاب وجدان یقه شان را می گیرد و ممکن است دوباره عقب نشینی کنند، آنها باید تمرین کنند تا عذاب وجدان را تحمل کرده و کار درست را انجام بدهند و مدام به خودشان یادآوری کنند که مسئول خوشحالی و رضایت سایرین نیستند

 

جهت  مشاوره ایزو در هر لحظه کارکنان فنی و کارشناس شرکت آریان گستر پاسخگوی شما می باشند،لذا همین حالا با ما تماس حاصل فرمایید.

02177942240-77959675

مشاوره ایزو 9001 تخصص ماست.

در مسیر موفقیت با ما همراه باشید.

شرکت آریان گستر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *