۴ نکته برای افزایش فروش

۴ نکته برای افزایش فروش در خرده فروشیهای(قسمت ششم)

 

 

 

۳ – با دقت به کار خود تنوع ببخشید

وقتی ملکی تجاری متعلق به خود دارید، وسوسه‌ی استفاده از آن بیش از آنچه فکر اولیه‌ی شما بوده، پیش می‌آید، در حقیقت هیچ محدودیتی در مورد افرادی که پیشنهاد می‌دهند تا با درصدی مشخص محصولاتشان را از طریق فروشگاه شما بفروشند وجود نخواهد داشت.

یک کارخانه‌ی محلی صنایع دستی

مطمئن شوید که نمونه‌های کوچک چوبی دست ساز موجود در یک کارخانه‌ی محلی صنایع دستی شامل یک اسب تروآ (منظور «عامل نفوذی» تباه کننده و برهم زننده‌ی آرامش است؛ تمثیلی برگرفته از اساطیر یونان) نیست در اینجا نگاه کردن به تنوع کار با عینک بدبینی بی‌دلیل نیست، شما به راستی باید در مورد محصولات جدید نیز به اندازه‌ی محصولات قدیمی چیز یاد بگیرید، روی هم رفته این چیزی است که قرار است بفروشید.

 دلایل دیگری نیز وجود دارد:

شما باید استفاده از فضای قفسه ها را تقسیم کنید، آیا بهتر نیست که سهم زمینه‌ی کاری اصلی خود را افزایش دهید؟ پذیرش این موضوع پول زیادی می‌خواهد و دیگران به شما اجازه خواهند داد تا به طور رایگان اسباب بازی هایشان را به نمایش بگذارید، اما این کاری است که در بورس هم باید انجام دهید؛ سهام بیشتر یا سهامی با ارزش بالاتر بخرید.

 تامین کننده‌ی جدید

به علاوه هر معامله‌ای که با تامین کننده‌ی جدید کالاهای خود داشته باشید، به نوعی با پرداخت پول مرتبط است و آنها بلافاصله پس از این که کالایی را بفروشید پولشان را خواهند خواست، این احتمال وجود دارد که کار فروش محصولی که متعلق به کس دیگری است ساده تر و قیمت آن پایین تر باشد.

 آیا زمانی که برای چنین فروشی صرف می‌کنید از زمان لازم برای صحبت با مشتریان احتمالی محصولات خودتان نمی‌کاهد؟

– اگر می‌کاهد، در زمینه‌ی منابع با مشکل رو به رو خواهید شد،شما به کارکنان بیشتری در فروشگاه نیاز دارید، و نمی‌توانید کمتر از یک نفر داشته باشید.

– اگر فقط به یک نصف نفر احتیاج دارید، در حال هدر دادن زمان با خواندن تعداد زیادی مجله هستید.

– اگر گهگاهی مشکل کمبود نیرو را با اجازه دادن به تامین کننده‌ی جدید کالا برای پذیرش این مسئولیت حل کنید، به مشکلی که پیش تر در موردش بحث کردیم بر می‌خورید، آنان نمی‌توانند محصولات شما را بفروشند زیرا محصولات شما هستند و شما خود در آنجا حضور ندارید،پیغام شخصی این پیشنهاد مشخص است، به چیزی که می‌شناسید بچسبید و کار فروش خود را خودتان انجام دهید و خود را درگیر کار دیگران نکنید.

 

جهت  مشاوره ایزو در هر لحظه کارکنان فنی و کارشناس شرکت آریان گستر پاسخگوی شما می باشند،لذا همین حالا با ما تماس حاصل فرمایید.

02177942240-77959675

مشاوره ایزو 9001 تخصص ماست.

در مسیر موفقیت با ما همراه باشید.

شرکت آریان گستر

Summary
Article Name
افزایش فروش
Description
وقتی ملکی تجاری متعلق به خود دارید، وسوسه‌ی استفاده از آن بیش از آنچه فکر اولیه‌ی شما بوده، پیش می‌آید، در حقیقت هیچ محدودیتی در مورد افرادی که پیشنهاد می‌دهند تا با درصدی مشخص محصولاتشان را از طریق فروشگاه شما بفروشند وجود نخواهد داشت.  مطمئن شوید که نمونه‌های کوچک چوبی دست ساز موجود در یک کارخانه‌ی محلی صنایع دستی شامل یک اسب تروآ (منظور «عامل نفوذی» تباه کننده و برهم زننده‌ی آرامش است؛ تمثیلی برگرفته از اساطیر یونان) نیست.
Author
Publisher Name
مشاوره ایزو
Publisher Logo

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخذ ایزو گواهینامه ایزو گواهینامه CE آموزش ایزو