لوگو

گاردریل یا پوشش سطح

 

 

 

شکاف در سطوح کار و سایر معابر قابل دسترسی توسط کارگران می بایست توسط گاردریل حفاظت شود و به پوشش های چوبی یا فلزی محکم شده باشند،در صورتی که پوشش های فلزی مورد استفاده قرار گیرند،می بایست کلیه بارهائی که ممکن است برآن ها اعمال گردد در نظر گرفته شوند.

تخته چند لا

پوشش می بایست مشخص کننده حفره ای باشد که زیر آن قرار دارد،در صورتی که تخته چند لا برای پوشش حفره ها مورد استفاده قرار می گیرد،می بایست حداقل ضخامت 19mm با حمایت مناسب تخته چندلا تامین کند.

حفره های بدون حفاظ

در صورت انجام کار نزدیک حفره های بدون حفاظ که خطر سقوط ارتفاع 3 متری یا بیشتر وجود دارد،دسترسی می بایست به کارگرانیکه از یراق تمام بدن و طناب نجات محکم شده به لنگر مناسب استفاده می کنندمحدود شود.

پوشش مناسب حفاظت

به محض اینکه کار پایان یافت،حفره می بایست توسط گاردریل یا پوشش مناسب حفاظت شود،به خاطر داشته باشید:در صورتی که پوشش سطح یا مانع به هر دلیلی برداشته می شود،وسایل حفاظت در برابر سقوط مناسب برای هر کارگری که نزدیک حفره بدون حفاظ کار می کند فراهم گردد.

استانداردهای ایمنی و بهداشت کارگران

استانداردهای ایمنی و بهداشت کارگران را در جایی که ارتفاع حداقل 3 متری کار می کنند و یا زمانی که سقوط از ارتفاع کم می تواند منجر به آسیب های شدیدی گردد ملزم به استفاده سیستم حفاظت در برابر سقوط می کند،در این مجموعه استفاده درست از تجهیزات حفاظت در برابر سقوط ارائه شده است،علاوه بر این،کارگران می بایست بطور کامل در استفاده ایمن و محدودیت های تجهیزات حفاظت در برابر سقوط آموزش ببینند.

سقوط چقدر طول می کشد؟

خیلی از کارگران بر این باورند که قبل از انکه سقوط کنند زمان کافی برای بدست آوردن تعادل خود را دارند،این امر همیشه درست نیست.

 

جهت  مشاوره ایزو در هر لحظه کارکنان فنی و کارشناس شرکت آریان گستر پاسخگوی شما می باشند،لذا همین حالا با ما تماس حاصل فرمایید.

02177942240-77959675

مشاوره ایزو 9001 تخصص ماست.

در مسیر موفقیت با ما همراه باشید.

شرکت آریان گستر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *