کارمندان مشتاق

کارمندان مشتاق

7 گام برای رسیدن به کارمندان مشتاق

7 گام برای رسیدن به کارمندان مشتاق را می توانید در متن زیر مطالعه زیر مطالعه بفرمایید:

←کارمندان مشتاق، افرادی سازنده هستند،وقتی شما کسب و کاری را شروع میکنید، هر روز تجربه غیر منتظره ای رخ میدهد،وقتی شما افراد جدیدی را به مجموعه تان اضافه میکنید،این چالش بسیار پیچیده تر میشود،خوشبختانه روش های ساده ای وجود دارد تا بتوانید کارمندانتان را برای انجام وظایشان، مشتاق،پیگیر و علاقمند کنید.

جهت  مشاور ایزو در هر لحظه کارکنان فنی و کارشناس شرکت آریان گستر پاسخگوی شما می باشند،لذا همین حالا با ما تماس حاصل فرمایید.

1) شراکت ایجاد کنید:

←بهترین راه برای تشویق نیروی انسانی برای همراهی با سازمان؛ شراکت با آنهاست،با همه آنها مانند اعضای ارزشمند تیمتان رفتار کنید،برای تصمیم گیری و انجام وظایف بر اساس استانداردهای دقیق عملیاتی به آنها اختیار بدهید

2)کارمندانتان را درگیر امور شرکت نمایید:

←با وارد کردن کارمندان مشتاق به تیم های مختلف کاری،آنها را عمیق تر از پیش درگیر امور شرکت نمایید،تیم هاتان را با افراد مستعد و متخصص تکمیل نمایید،در مورد تصمیماتی که این تیم ها را مستقیما تحت تاثیر قرار میدهد، به آنها اختیار تصمیم گیری بدهید.

3)اجازه دهید تیمتان در جریان امور باشد:

←تا آنجا که میتوانید در مورد سود و زیان های شرکت با افرادتان شفاف باشید،استراتژی های سازمان و نقش منحصربفرد هر کدام از آنها در تحقق راهبردها و تصویر بزرگ پیش رو را برایشان توضیح دهید. وقتی که نیروی انسانی برنامه کلی سازمان را بداند، میتواند خود را به عنوان قطعه ای حیاتی از پازل کسب و کار، مهم بشمارد.

4) در مورد کارایی افراد به آنها بازخوردبدهید:

←بطور منظم زمانهایی را اختصاص دهید تا از فعالیتهای درست و مفید افراد تشکر کرده و زمینه های قابل پیشرفت را به انها یادآوری کنید،اگر عملکردشان مورد قبول نیست،همراه آنها بدنبال راههای برای بهبود آن باشید،بسیار مهم است که افراد بدانند از سوی شما و سازمان مورد حمایت هستند نه آنکه در برابر اشتباهات و کاستی ها رها شده اند.

مشاوره استراتژی با آریان گستر

5) به قول های خود عمل کنید:

←هرگز قولی ندهید مگر آنکه بتوانید به آن عمل کنید. زمانی که قولی میدهید هرچقدر کوچک آنرا عملی کنید،حتی اگر گمان میکنید که کارمندان شما به آن اهمیت نمیدهند و یا آنرا فراموش کرده اند اگر حتی اندکی تردید دارید که نمیتوانید قولی را محقق کنید، در گفتن آن تردید کنید.

6)محیطی پویا و سازنده ایجاد کنید:

←محیط های کاری باز، شاد و اعتمادبخش سازنده ترین و شادترین محیط ها هستند،در برابر ایده ها و پیشنهادات نیروی انسانی مشتاق باشید و به آنها نشان دهید که صدایشان شنیده میشود بطور منظم برای تیم سازی و ملاقات وقت بگذارید و جلسات مفرحی ایجاد کنید تا آنها مشتاق مشارکت و همراهی باشند.

7)از آنها تشکر کنید:

←یک تشکر ساده در برابر انجام یک کار درست بهترین انگیزاننده برای ادامه آن و وسیله ای ضروری برای هر مدیری است. شخصا از افرادتان تشکر کنید،هر کار درستی را با یک پیغام و یا ایمیل تشکر ترغیب کنید و اشتیاق سازمانی را شعله ور کنید،خودتان را جای کارمندانتان بگذارید، آیا مشتاق کار کردن برای خودتان هستید؟ اگر اینگونه نیست، گام های بالا را شروع کنید.

 

02177942240-77959675

در مسیر موفقیت با ما همراه باشید.

شرکت آریان گستر

Summary
Article Name
کارمندان مشتاق
Description
4) در مورد کارایی افراد به آنها بازخوردبدهید: ←بطور منظم زمانهایی را اختصاص دهید تا از فعالیتهای درست و مفید افراد تشکر کرده و زمینه های قابل پیشرفت را به انها یادآوری کنید،اگر عملکردشان مورد قبول نیست،همراه آنها بدنبال راههای برای بهبود آن باشید،بسیار مهم است که افراد بدانند از سوی شما و سازمان مورد حمایت هستند نه آنکه در برابر اشتباهات و کاستی ها رها شده اند.
Author
Publisher Name
آریان گستر
Publisher Logo

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *