توصیه هایی از موسس شبکه اجتماعی لینکدین

توصیه هایی از موسس شبکه اجتماعی لینکدین

 

 

تضعیف قدرت

هیچ وقت برای خوشایند افراد قدرتمندتر از خودتان مثل برده رفتار نکنید،تصدیق کردن هر چیزی که فرد قدرتمندتر از شما بیان می کند شما را به برده او تبدیل می کند، این رفتار نه تنها شما را جلو نمی برد که قدرت شما را تضعیف می کند و دیگر نمی توانید فرد قدرتمند را تحت تاثیر قرار دهید.

جلب رضایت

هیچ گاه سعی نکنید برای جلب رضایت این افراد صداقت را زیر پای بگذارید. به افراد سطح پایین تر از خودتان نیز بی احترامی نکنید. برتری خود را به رخ آنها نکشید، خودنمایی و نخوت باعث می شود افراد زیردست و ناموفق تر؛ دیگر شما را به عنوان منبع الهام بخش خود نبینند وفاداریشان به شما نیز از بین خواهد رفت، علاوه بر این افراد بالادست شما را هم دفع می کند زیرا فکر می کنند متظاهر و دروغگو هستید، به شما اعتماد نمی کنند و در نتیجه از هر دو طرف رانده خواهید شد.

کارآفرینان

چیزهایی که دیگران آنها را مشکلات تلقی می کنند، کارآفرینان در آنها فرصت می بینند زیرا وقتی بقیه غر می زنند آنها با خود می گویند” چرا باید اینطور باشد؟ چرا این محصول لعنتی آنطور که باید کار کند، کار نمی کند؟ آیا راه دیگری وجود دارد؟”. معمولا کارآفرینی از همین “چه می شد اگر” هایی که افراد از روی درماندگی می گویند شروع می شود. آنها به این اتفاقات ” منتهای هوشیاری” می گویند چیزی که لازمه بدست آوردن فرصت های جدید کسب و کارانه است.

سخن آخر

اگر در حال حاضر مشغول به کاری هستید که رضایت و انگیزش لازم را در آن دارید باز هم مهم است که در جریان فرصت های جدید کاری که در اطرافتان اتفاق می افتد باشید، اهمیت این موضوع بدین خاطر است که با این کار آن بخش از مغز که توانایی کشف فرصتها را دارد مثل یک ماهیچه عمل می کند، هرچه از آن بیشتر کار بکشید قوه شهودتان بیشتر تقویت می شود و بسادگی می توانید بفهمید فرصتها چگونه، کجاو در چه زمانی برایتان اتفاق می افتند.

 

جهت  مشاوره ایزو در هر لحظه کارکنان فنی و کارشناس شرکت آریان گستر پاسخگوی شما می باشند،لذا همین حالا با ما تماس حاصل فرمایید.

02177942240-77959675

مشاوره ایزو 9001 تخصص ماست.

در مسیر موفقیت با ما همراه باشید.

شرکت آریان گستر

Summary
Author
Publisher Name
مشاوره ایزو
Publisher Logo

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخذ ایزو گواهینامه ایزو گواهینامه CE آموزش ایزو