دکتر حسین تهرانی، محقق ارشد شرکت تویوتا

دکتر حسین تهرانی، محقق ارشد شرکت تویوتا

دکتر حسین تهرانی، محقق ارشد شرکت تویوتا می گوید:

 

 

 

– پس از آماده سازی طاقت فرسای چند ماهه ، به مدت یک هفته برای مدیران ارشد تویوتا، پروژه ها و تکنولوژیهای مختلفی را در رابطه با خودروهای خودران و سیستمهای پیشرفته خودرو ارایه دادیم.

– جدا از مسایل فنی، نکات زیر از لحاظ شخصیت و طرز برخورد آنها در مقام مقایسه با تجربه مشابه با همتایان ایرانی این مدیران، برای من جالب بود.

شخصیت و طرز برخورد

1. ارایه ها توسط کارشناس های فنی انجام میشد که انجام دهنده واقعی کار بودند و مدیران پروژه عمدتا در پشت صحنه حضور داشتند. اینگونه نبود که تنها مدیران پروژه برای مدیران ارشد شرکت خودنمایی بکنند و اجازه داده میشد همه اعضای تیم، ارایه ای باتوجه به کار خود داشته باشند.

2. برخلاف همتایان ایرانی، مدیران ارشد تویوتا بسیار ساکت و صبور بودند و دقیق به صحبتهای ما گوش میدادند!

3. وسط حرف ارایه دهنده نمی پریدند و دایم اظهار فضل و دانش نمیکردند! با سکوت و توجه کامل، ضمن احترام به جمع، اجازه میدادند ارایه دهنده صحبتش را به اتمام برساند!

4. از پذیرایی و شیرینی و چای هیچ خبری نبود و وسط ارایه ها هم موبایل مدیران زنگ نمیخورد و اصلا موبایل دست کسی نبود.

5. بخشی از ارایه در هوای سرد و برفی بیرون انجام میشد ولی هیچ مدیری کوچکترین اعتراضی نکرد و پابه پای ما بیرون می ایستادند!

6. آخر ارایه هم ، ۱۰ دقیقه می نشستند ( بدون پذیرایی شدن) و نکات و مطالبشون را بصورت مکتوب می نوشتند و تحویل ما می دادند!

 

جهت مشاور ایزو و مشاوره در زمینه تفکرات مدیریتی می توانید با کارشناسان آریان گستر تماس حاصل فرمایید، اگر به دنبال فرا گرفتن مباحث مدیریتی و مشاوره و مطالعه در زمینه بهبود بهره وری می باشید، با ما همراه باشید.

02177942240-77959675

مشاور ایزو 9001 و بحث مدیریتی تخصص ماست.

گواهینامه CE با آریان گستر

شرکت آریان گستر

Summary
Article Name
شرکت تویوتا
Description
1. ارایه ها توسط کارشناس های فنی انجام میشد که انجام دهنده واقعی کار بودند و مدیران پروژه عمدتا در پشت صحنه حضور داشتند. اینگونه نبود که تنها مدیران پروژه برای مدیران ارشد شرکت خودنمایی بکنند و اجازه داده میشد همه اعضای تیم، ارایه ای باتوجه به کار خود داشته باشند. 2. برخلاف همتایان ایرانی، مدیران ارشد تویوتا بسیار ساکت و صبور بودند و دقیق به صحبتهای ما گوش میدادند! 3. وسط حرف ارایه دهنده نمی پریدند و دایم اظهار فضل و دانش نمیکردند! با سکوت و توجه کامل، ضمن احترام به جمع، اجازه میدادند ارایه دهنده صحبتش را به اتمام برساند!
Author
Publisher Name
آریان گستر
Publisher Logo

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *