مشاوره ایزو – مشاور ایزو – گواهینامه ایزو

در محل کار فرد ارزشمندی دیده شویم

۴ توصیه تا در محل کار فرد ارزشمندی دیده شویم

برخی از افراد همواره تلاش می‌کنند انرژی زیادی در محیط کار از خود نشان دهند. برای این منظور در هر کاری داوطلب می‌شوند یا حتی سعی می‌کنند در تمام پروژه‌ها شرکت کنند با این‌حال به آن چیزی که انتظار دارند دست نمی‌یابند.

مشارکت و ایده‌ پردازی

شاید بارها در جلسات مختلف، مشارکت و ایده‌ پردازی کنیم یا با همکارانمان ارتباط مناسبی برقرار کرده و تمام کارها را به موقع انجام دهیم؛ اما باز می‌بینیم آنطور که باید در شغلمان پیشرفت نمی‌کنیم و مدیران توجهی به ما ندارند.

به کارگیری چند ترفند ساده

در این مواقع حتماً اشتباهی در کارمان وجود دارد که اجازه نمی‌دهد پیشرفت کنیم ممکن است برخی موانع خارج از کنترل ما باشد اما با به کارگیری چند ترفند ساده می‌توانیم از بروز چنین مشکلاتی جلوگیری کرده و به ارزش خود در محیط کار بیفزاییم. این ۴ ترفند عبارت‌اند از:

جهت ارائه خدمات مشاوره ایزو می توانید با شرکت آریان گستر ارتباط برقرار کنید:
1) با هیچ‌کسی کینه‌ توزی نکنید

کینه‌توزی می‌تواند انرژی منفی زیادی به شما تحمیل کند، در حالی که می‌توانید از آن برای انجام کاری مثبت بهره ببرید.
اگر بتوانید ارتباط‌هایتان را کنترل کنید، قادر خواهید بود مشکلات را حل کنید و یاد می‌گیرید همه‌چیز را شخصی برداشت نکنید. این مسئله توانایی مدیریتی ارزشمندی برایتان به حساب می‌آید و می‌تواند به شما در مذاکرات و گفتگوهای حساس کمک کند.

2) مسئولیت‌های کمتری به عهده بگیرید

گاهی برای اینکه می‌خواهیم ارزش خود را در محیط کاری به مدیرانمان ثابت کنیم، بی هیچ دلیلی مسئولیت‌های زیادی برعهده می‌گیریم. این مساله سبب می‌شود نتوانیم تمام وظایف را به بهترین نحو ممکن انجام دهیم در این مواقع باید ببینید کدام یک از مسئولیت‌ها ارزش بیشتری دارند و به سراغ انجام آنها بروید. شاید مجبور شوید کنایه‌های زیادی بشنوید، اما باز هم بهتر است تنها وظایفی را به عهده بگیرید که می‌دانید در زمان کافی قادر خواهید بود آنها را به درستی انجام دهید.

مشاوره ایزو 9001 تخصص ماست.
3) تنها کارمند نباشید، بلکه عضو تیم شوید

شاید توجه کمتری به اتفاقات پیرامون خود داشته باشید و در نهایت تبدیل به کارمندی شوید که تنها به دنبال انجام وظایف ناچیز خود است. در این مواقع باید تفکر تیمی را جایگزین تفکر کارمندی کنید.
گاهی لازم است به فکر منافع شرکت باشید، فعالیت خود را به عنوان عضوی از گروه به نحو احسن انجام داده و شرکت را در راستای رسیدن به اهدافش یاری کنید.

4) مدیریت در محیط کار را از یاد نبرید

همیشه وقتی کلمه مدیریت را می‌شنویم، فرد ارشدی در ذهنمان نقش می‌بندد که فعالیت کارمندان تازه کار را مدیریت می‌کند؛ اما باید بدانید مدیریت هیچ ربطی به جایگاه افراد ندارد و ما هم می‌توانیم با درخواست‌های به‌موقع و حرف‌های منطقی، رابطه خود را با مدیرمان مدیریت کنیم،یکی از ترفندهای مدیریت ارتباط با مدیر این است که اهداف شغلی و حرفه‌ای خود را تعریف کرده و درباره نحوه‌ی انجام وظایف بارها با او صحبت کنید.

مقاله  مدیران را نیز مطالعه بفرمایید:

لذا همین حالا با ما تماس حاصل فرمایید.

02177942240-77959675

در مسیر موفقیت با ما همراه باشید.

↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓

 Instagram :@Aryangostarco

شرکت آریان گستر

Summary
Article Name
در محل کار فرد ارزشمندی دیده شویم
Description
4) مدیریت در محیط کار را از یاد نبرید همیشه وقتی کلمه مدیریت را می‌شنویم، فرد ارشدی در ذهنمان نقش می‌بندد که فعالیت کارمندان تازه کار را مدیریت می‌کند؛ اما باید بدانید مدیریت هیچ ربطی به جایگاه افراد ندارد و ما هم می‌توانیم با درخواست‌های به‌موقع و حرف‌های منطقی، رابطه خود را با مدیرمان مدیریت کنیم،یکی از ترفندهای مدیریت ارتباط با مدیر این است که اهداف شغلی و حرفه‌ای خود را تعریف کرده و درباره نحوه‌ی انجام وظایف بارها با او صحبت کنید.
Author
Publisher Name
آریان گستر
Publisher Logo
خروج از نسخه موبایل