لوگو

تغییر الزامی است،مقاومت نکنید

 

 

بهبود چشمگير

شما به عنوان مدیر بايد نتايج کار را به طرز چشمگيری بهبود دهید، و البته اين کار را در عين حالی که دلها و افکار کارکنانتان را به دست مي آوريد باید انجام دهيد،
باید بگویم که هيچ گونه راه و روش، سابقه و فرمولي که آزمون زمان را گذرانده باشد وجود ندارد، امروزه ديگر هيچ کاري آسان نيست و هيچ چيزی هم ثابت نيست.

سرعت خیره کننده

محيط کسب و کار با سرعت خیره کننده ای از بيخ وبن و به صورتي گيج کننده در حال دگرگونی است، امروز دیگر هر کاري که انجام مي دهيم کافي نيست،
ايجاد تغيير جزئي کاري است که بدان عادت کرده ايم تغییراتی که به تدريج با برنامه ريزي دقيق با اتفاق کامل آرا و با اعمال کنترل در اجرای آن و سر فرصت به سامان برسانيم، اما اکنون ما نه تنها بايد تغيير را به سامان برسانيم بلکه ناچاريم تغييری بزرگ ايجاد کنيم وبه سرعت هم ايجاد کنيم.

مديريت موثر

اگر بخواهيم توقف کرده وسرفرصت به مسائل توجه کنيم وضع پيش چشمانمان تغيير خواهد کرد ونظرات دقيق ما به کار نخواهند آمد، هرچيزي مورد ترديد است،
امروزه روش هاي قديمي مديريت ديگر موثر نيست، نمودارها و چارت های سازماني بر مبنای تئوریها، طرح هاي حقوق ودستمزد قدیمی، سلسله مراتب های بدون تحقیق، کل جعبه ابزار تکنيک هاي مديريتي دستور و کنترل قدیمی، ديگر تاثيري ندارند.

سخن آخر

هر کسي بايد تغيير کند،تغيير عميق تر از تکنيک پيش ميرود. تغيير نه تنها بر کاري که مديران انجام مي دهند، بلکه بر ماهيتشان، نه تنها براحساس وظيفه شان، بلکه بر احساس نفسشان، نه فقط بر چيزي که ميدانند، بلکه بر چگونگي فکر کردنشان، نه تنها بر نحوه نگرش آنان بر دنيا، بلکه بر نحوه زندگيشان در دنيا باید تاثير بگذارد.

 

جهت  مشاوره ایزو در هر لحظه کارکنان فنی و کارشناس شرکت آریان گستر پاسخگوی شما می باشند،لذا همین حالا با ما تماس حاصل فرمایید.

02177942240-77959675

مشاوره ایزو 9001 تخصص ماست.

در مسیر موفقیت با ما همراه باشید.

شرکت آریان گستر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *