ترس‌های غیر منطقی را کنار بگذارید

ترس‌های غیر منطقی را کنار بگذارید

 

شکست کارآفرینان

یکی از علت‌های اصلی شکست کارآفرینان در رهبری مجموعه، ترس از شکستن کلیشه‌ها و عدم ریسک‌پذیری است. آن‌ها به دنبال تغییرات بنیادی هستند اما با دقت بیش از حد به جزئیات از کاه، کوه می‌سازند. انسان‌ها موجوداتی اجتماعی هستند و تبعیت از جمع ویژگی فطری ما است. اغلب ما دوست داریم برای طرد نشدن از اجتماع از موضوع غالب تبعیت کنیم.

سخن آخر

بنابراین به جای تقلید و پیروی کوکورانه از دیگران، با پذیرش ریسک و کشف مسیرهای خلاقانه در رقابت بازار دست بالاتر را برای خود حفظ کنید.

یکی از مثال های بسیار قدیمی که در کشور ایران و حتی خانواده ها رواج دارد این است:”ترس برادر مرگ است” شاید به نوعی می توان از این جمله اینطور برداشت کرد که ترس قدمی و پلی به سمت پایان است.این پایان می تواند در زندگی، در کسب و کار،تجارت،زندگی مشترک و یا حتی دوستی و همکاری باشد.بر این اساس سعی کنید در مجموعه و محیط کسب و کار عاقلانه بیاندیشید و سپس ظمنطقی تصمیم بگیرید و نترسید.

جهت مشاوره ایزو و مشاوره مدیریت می توانید با کارشناسان آریان گستر تماس حاصل فرمایید، اگر به دنبال فرا گرفتن مباحث مدیریتی و مشاوره و مطالعه در زمینه بهبود بهره وری می باشید، با ما همراه باشید.

02177942240-77959675

مشاور ایزو 9001 تخصص ماست.

گواهینامه CE با آریان گستر
در مسیر موفقیت با ما همراه باشید.

شرکت آریان گستر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخذ ایزو صدور ایزو صدور گواهی ایزو گواهینامه ایزو ایزو 9001:2015 Cb ایزو 'گواهینامه CE' دوره آموزشی ایزو دوره سرممیزی ایزو 9001 'استاندارد CE'